שחקני הפועל ת"א במשחק נגד הנוער (רועי גלדסטון) (צילום: מערכת ONE)
שחקני הפועל ת"א במשחק נגד הנוער (רועי גלדסטון) | צילום: מערכת ONE

הפועל ת"א ערכה הבוקר (חמישי) בהרכב חסר משחק אימון מול קבוצת הנוער של המועדון ולא התקשתה לגבור על השחקנים הצעירים 2:4.

האדומים עלו עם השוער השני של קבוצת הנוער, אלירן סולימאנפור ועם החלוץ איוב אבו זבית'. במהלך המחצית השניה קשה היה להבחין מי מהקבוצות היא קבוצת הנוער, שכן בשל בחוסר בשחקנים חמישה משחקני קבוצת הנוער שיחקו עם הבוגרים.

אלי גוטמן שפט את המחצית הראשונה במשחק, באופן סמלי יום לאחר שנענש בעונש הרחקה על תנאי וקנס כספי בעקבות התלהמות כנגד שופט (מנשה משיח מול מכבי חיפה). המנהל המקצועי של מחלקת הנוער, אלי חייט, שפט במחצית השניה.

כבר בדקה ה-7 עלו הבוגרים ליתרון 0:1 כאשר ערן זהבי העביר כדור רוחב למהראן ללה, שכבש מקרוב. בדקה ה-25 הקשית משה סולמיאנוב מעל סולימאנפור והשווה ל-1:1. בדקה ה-32 ויקטור מרעי בישל נהדר למהראן ללה שכבש את השני שלו והעלה את הבוגרים ל-1:2 ומרעי עצמו העלה לאחר מכן ל-1:3.

בדקה ה-42 פיליפ אבו מנה צימק ל-2:3. שחקן הנוער, אסף כהן, שעבר לשחק עם הבוגרים לאור החוסרים הרבים, קבע את תוצאת המשחק כשכבש את הרביעי, 2:4 בסיום.

שי אבוטבול, שהשלים 90 דקות לראשונה מאז הפציעה שספג לפני כחצי שנה אמר לאחר המשחק לאתר הרשמי של הפועל ת"א: "חיכיתי המון זמן לשוב לשחק, העובדה שמדובר במשחק אימון לא מפריעה לי. התרגשתי לשתף פעולה עם החברים אחרי כל כך הרבה זמן בחוץ". אבוטבול ייצא ביום ראשון לפרופסור מרטנס בבלגיה לבדיקת מצב קרסולו.

שי אבוטבול. לאחר היעדרות ארוכה, שב לאימונים מלאים (רועי גלדסטון) (צילום: מערכת ONE)
הפועל ת&"א נגד הנוער (רועי גלדסטון) | צילום: מערכת ONE

תוך כדי המשחק התאמנו בצידי המגרש דגלאס דה סילבה ו-וואליד באדיר, כאשר מיכאל זנדברג והסרבי נמניה וויצ'יצ'ביץ' התאמנו בחדר הכושר וערכו אימון ריצה. האדומים השאילו הבוקר את הקשר טל איילה לעירוני בת ים מהליגה הלאומית.

שביעות רצון מהחלטות ביה"ד המשמעתי
בהפועל ת"א מרוצים מהעונשים שנגזרו על הקבוצה בבית הדין המשמעתי של ההתאחדות לכדורגל. על פי גורמים במועדון, הקבוצה קיבלה בהבנה את קנס 20,000 השקלים שספגה בגלל התנהגות אוהדיה במשחק מול מכבי חיפה, בעיקר משום שלקנס לא צורף עונש על תנאי כנגד הקבוצה ואוהדיה.

הפועל ת&"א נגד הנוער (רועי גלדסטון) (צילום: מערכת ONE)
הפועל ת&"א נגד הנוער (רועי גלדסטון) | צילום: מערכת ONE

מטבע הדברים, במועדון מרוצים גם מכך שביה"ד קיבל את עסקת הטיעון אותה רקמה הנהלת המועדון עם תובע ההתאחדות שלום אבן עזרא.