אמסלם עם שחקניו במשחק הראווה בווינגייט (מיכה בננו) (צילום: מערכת ONE)
אמסלם עם שחקניו במשחק הראווה בווינגייט (מיכה בננו) | צילום: מערכת ONE

הנהלת בית"ר ירושלים החליטה להקצות רק 1,800 כרטיסים לאוהדי הפועל תל אביב במשחק שיסגור את העונה ומה שעשוי להיות משחק ההכתרה של האדומים כאלופת המדינה. בבית"ר החליטו לתת את כמות הכרטיסים לה הם מחוייבים על פי התקנון של ההתאחדות למרות שצפוי להיות ביקוש גדול מצד אוהדי הפועל תל אביב.

הנהלת הקבוצה החליטה להתייחס למשחק הזה כאל משחק רגיל ואוהדי הפועל ימוקמו ביציע הצפון-מערבי שמכיל כ-2,000 מקומות בלבד, כפי שנהגה בית"ר עד כה כמעט בכל משחקיה העונה.

בקבוצה מהבירה החליטו לא להעלות את מחירי הכרטיסים למשחק והם יעמדו על המחירים שרצו במהלך העונה - 40 שקלים לנוער ו-80 שקלים למבוגר. בבית"ר צופים שתגיע כמות גדולה של אוהדי הקבוצה ולכן לא צפוי שינוי בהחלטת המועדון.

"השחקנים ראו את הביקורת על מכבי וזה עשה להם משהו", כך אמר מאמן בית"ר ירושלים, דוד אמסלם, ביום הספורט של המנהל האזרחי של יהודה ושומרון שהתקיים בווינגייט וכלל משחק ראווה של הצהובים-שחורים מול מיטב הנגדים והקצינים.

במשחק עצמו ניצחה בית"ר 2:4, תוצאה שגם המאמן קונה, אולי להפתעת האדומים, בשבת. "אני קונה גם 0:1 קטן ולא רק במשחק בשבת, גם בשבת שלאחר מכן. פנו אלינו והגענו, זו חובתנו וזה המעט שאנחנו יכולים לעשות ולתת לאנשים האלה, לא כל כך למדנו משהו מקצועי מהמשחק אבל נהנינו מאוד וגם הם".

אמסלם הוסיף על המשחק מול מכבי חיפה ואמר: "אני חושב רק על בית"ר. גם להפועל וגם לחיפה אמנם יש מטרות אבל אנחנו צריכים לחזור למקום הרביעי וזה מה שחשוב".

שמעון גרשון במשחק הראווה. &
שמעון גרשון במשחק הראווה. &" (מיכה בננו) | צילום: מערכת ONE

כשנשאל לגבי הביקורת שהופנתה כלפי מכבי ת"א בשל משחקה הנרפה מול מכבי חיפה אמר מאמן בית"ר: "אני לא יכול להגיד כרגע שהביקורת על מכבי משפיעה אבל השחקנים שראו את המשחק ואת הביקורת שבאה לאחרן מכן, זה עשה להם משהו. מקווה שלא נצטרך להגיע למצב הזה ונעשה את העבודה בשבילנו ולא בשביל אף קבוצה אחרת".

ברק יצחקי במשחק הראווה (מיכה בננו) (צילום: מערכת ONE)
ברק יצחקי במשחק הראווה (מיכה בננו) | צילום: מערכת ONE

בלם הקבוצה, שמעון גרשון, הסכים גם הוא עם מאמנו ואמר: "אנחנו רוצים לנצח את חיפה, לא מכירים דבר אחר, זה ברור וזו לא שאלה. בנושא שלי ושל הפועל נאמר כל כך הרבה אבל אותי זה פחות מעניין, כמה אפשר לדבר על אותו הדבר?".

גם לעידן טל, ששיחק בשתי הקבוצות שמתמודדות לאליפות, אין עדיפות לאחת מהמועמדות: "זה ברור שאני קונה תוצאה כמו שניצחנו פה, בשבת. בית"ר זו קבוצה עם כבוד ואנחנו רוצים לנצח את חיפה כי טובת בית"ר היא הדבר הראשון והאחרון שעומד מול עינינו".

עידן טל. &
עידן טל. &" (מיכה בננו) | צילום: מערכת ONE

עמית בן שושן הסכים עם חבריו וסיפר קצת על האירוע: "באנו לכבד את המנהל האזרחי ביהודה ושומרון ואנחנו מאוד נהנים. היה לנו אימון קודם לכן וכל היום הזה לפי מה שהבנתי יתרכז בחבר'ה האלה שתורמים המון, אנחנו רוצים לסיים את העונה הזו בטעם טוב וזה אומר ניצחונות כמובן".