אבירם ברוכיאן. "אין לחץ לקראת המשחק" (גיא בן זיו) (צילום: מערכת ONE)
ברוכיאן ובן שושן. להמשיך לצבור נקודות (גיא בן זיו) | צילום: מערכת ONE

אחרי היעדרות ארוכה מהמגרשים בגלל פציעה בברך, חזר בשבת האחרונה אבירם ברוכיאן להציג את היכולת המוכרת שלו מהעונה שעברה ואף כבש את השער הראשון שלו העונה בליגה.

סרט הקפטן שקיבל בתחילת העונה מהיו"ר איציק קורנפיין שם את החותמת הסופית שברוכיאן הוא הסמל של בית"ר של שנות ה-2000.

בשבת מול רעננה כשאוהדי בית"ר מהיציע המזרחי שרקו בוז לשחקני בית"ר, עוד לפני שרעננה עלתה ליתרון, אפשר היה לחשוב שאף שחקן בבית"ר לא יצליח לשנות את הקולות מהציע, חוץ מברוכיאן.

אחרי שער השיוויון שכבש הקשר, הוא רץ לקהל וביקש מהם להתחיל לעודד. "האוהדים מחו כדי לעורר אותנו, הם בחרו שלא לעודד אותנו ושרקו בוז ואנחנו השחקנים דרך המגרש יכולים לבטא את מה שאנחנו מרגישים ובהחלט שלא שמחנו שהקהל שרק לנו בוז" הסביר ברוכיאן.

"אנחנו מבינים את המחאה של האוהדים, אני שמח שבסופו של דבר הצלחנו להפוך את התוצאה, ניצחנו את רעננה, ואני מקווה שנצא מעכשיו יחד עם האוהדים לדרך חדשה, שהם יעריכו אותנו יותר".

ברוכיאן לא חושב שאחרי הניצחון על רעננה בשבת האחרונה אפשר להתחיל לדבר על דרך חדשה בבית"ר ירושלים: "לפי דעתי עוד מוקדם לדבר על יציאה לדרך חדשה" מדגיש ברוכיאן, "ניצחון אחד זה לא אומר שנראה טוב ונשחק טוב".

אוהדי בית&"ר. המחאה שלהם הצליחה (גיא בן זיו) (צילום: מערכת ONE)
אוהדי בית&"ר. המחאה שלהם הצליחה (גיא בן זיו) | צילום: מערכת ONE

"צריך המשכיות, בלי המשכיות הניצחון על רעננה לא יהיה משמעותי כמו שאחנו רוצים שהוא יהיה".

"הניצחון על רעננה לא מחזיר אותנו למירוץ על האליפות. אחנו כרגע רוצים להיראות יותר טוב, לצבור ביטחון עם ניצחונות, נראה עוד כמה מחזורים באיזה מצב נהיה ואז נעשה הערכת מצב".

ברק יצחקי,  (גיא בן זיו) (צילום: מערכת ONE)
ברוכיאן וברק יצחקי באימון: &"אנחנו רוצים לצבור ביטחון&" (גיא בן זיו) | צילום: מערכת ONE

שחקני הקבוצה קיבלו יום חופש וביום שלישי יתחילו בהכנות למשחק הליגה מול אחי נצרת בעילוט. אלירן דנין שנפצע במשחק מול רעננה יעבור בדיקות וטיפולים ועדיין לא ברור האם יהיה כשיר למשחק. עידן טל שהיה מצויין מול רעננה צפוי לחזור להרכב מול אחי נצרת.

חלוץ הקבוצה דייויד גומז שלא זכה עד כה להזדמנות משמעותית בבית"ר מבוקש ע"י מספר קבוצות בליגת העל וביניהן מכבי נתניה.

עידן טל (גיא בן זיו) (צילום: מערכת ONE)
עידן טל (גיא בן זיו) | צילום: מערכת ONE

בבית"ר לא רוצים למכור את השחקן שעלותו השנתית נמוכה מאוד ויבחנו את האפשרות להשאילו עד לסיום העונה כל זאת רק במידה והשחקן יביע את רצונו לעזוב.