טל מעבי, שמח להשאר במכבי נתניה (עמית מצפה) (צילום: מערכת ONE)
טל מעבי, שמח להשאר במכבי נתניה (עמית מצפה) | צילום: מערכת ONE

אחרי שסיכמו על מכירתו של ביוואן פרנסמן להפועל ת"א אתמול (רביעי) והכניסו לקופת הקבוצה 1.2 מיליון דולר שהתווספו ל-150 אלף הדולרים שהתווספו ממכירתו של קלמי סבן למכבי ת"א ולדמי ההשבחה שקיבלה עם יציאתו של אלמוג כהן לנירנברג, במכבי נתניה התחילו סוף סוף לעבוד על בניית הסגל לעונה הבאה.

לאחר שהחתימו את החלוץ הגיאורגי גאגא צ'קטיאני התפנו בנתניה לחדש את חוזהו של המגן השמאלי, טל מעבי. המגן השמאלי סגר היום את תנאיו בקבוצה באמצעות סוכנו גלעד קצב לשנה הקרובה.

לאחר החתימה אמר מעבי: "אני שמח להמשיך במועדון שהוא בית חם עבורי. דיברתי עם ראובן עטר והבנתי שתהיה לנו קבוצה טובה. אני מחכה בקוצר רוח לתחילת האימונים ולתחילת העונה ואני שמח שהדברים הסתדרו על הצד הטוב ביותר".

בתוך כך, עדיין נמשכים בנתניה המאמצים בחיפוש אחר שוער שיצטרך להיכנס לנעליו של אריסטד זוגבו שעזב את המועדון ונמצא עם נבחרתו בטורניר הגביע העולמי שנערך בדרום אפריקה.

זוגבו (אור שפונדר) (צילום: מערכת ONE)
זוגבו (אור שפונדר) | צילום: מערכת ONE

בימים האחרונים ניסו בנתניה להגיע להבנות עם שוער הונגרי שמחזיק בארבע הופעות בינלאומיות בנבחרתו הלאומית. השוער סלאבוש באלייסה בן ה-30 הוצע למועדון ע"י סוכן השחקנים יוסי גרוס ובנתניה רצו מאוד לראות אותו במדי הקבוצה אך לבסוף הוא החליט להישאר בקבוצתו ההונגרית. אגב, מי שמייצג את השוער במולדתו הוא שחקן העבר של בית"ר ירושלים סטפן שאלוי.

בימים האחרונים בדקו בנתניה אפשרות לצרף את שוער המשנה של הפועל תל אביב, ניל אברבנל. לאחר ששמעו כי השוער מעוניין לקבל דקות משחק ולא להמשיך על ספסל האלופה, שוחח מאמן השוערים, אבי פרץ, עם השוער והציע לו לבחון אפשרות להצטרף לקבוצה.

ניל אברבנל. זוכה לפירגונים ממלך שערי הליגה (אלעד ירקון) (צילום: מערכת ONE)
אברבנל (אלעד ירקון) | צילום: מערכת ONE

על פי הנראה כרגע, מאמן הקבוצה, ראובן עטר, מעדיף להתחזק בשוער בעל רקורד עשיר יותר מאשר אברבנל וימשיך להתמקד בחיפוש שוער זר.