אסי בלדוט. מקווה לחזור לשחק בשבוע הבא (אלעד ירקון) (צילום: מערכת ONE)
אסי בלדוט. מקווה לחזור לשחק בשבוע הבא (אלעד ירקון) | צילום: מערכת ONE

חדשות טובות מגיעות היום (רביעי) מבני יהודה. הקפטן, אסי בלדוט, ממשיך לחזור בהדרגתיות לכושר, והוא ערך אימון מלא עם הקבוצה. בלדוט צפוי להיות כשיר לקראת המשחק נגד הפועל רעננה בעוד שבוע וחצי.

במחזור החמישי נגד הפועל פתח תקווה, שבר בלדוט שלוש צלעות, ונראה שהוא הצליח להתאושש מהפציעה. בלדוט דיבר על המשחק הקרוב מול הפועל עכו: "יש לנו שני משחקים נגד קבוצות שיעשו את הכל על מנת לקחת את הנקודות, יילחמו על החיים שלהן, אבל גם אנחנו יודעים שאנו באים כפייבוריטים וזה לא יהיה פשוט. אלו שני משחקים מאוד קשים ונשתדל לעשות את העבודה שלנו כמו בדרך כלל, ושהנקודות יישארו אצלנו”.

על חזרתו למגרשים, אמר בלדוט: "אני מקווה להיות כשיר ולהרגיש טוב יותר, המצב השתפר מאוד ואני מת לחזור לשחק, בעזרת השם אני אחזור ואהיה כשיר למחזור הבא נגד רעננה".

קפטן בני יהודה מרוצה מכך שהקבוצה תארח בשבוע הבא את הפועל רעננה במגרשה הביתי המקורי, בשכונת התקווה. ועל כך הוא אמר: "עבור מי שגדל במגרש, זה מאוד מרגש לשחק שם, אבל לא משנה איפה נשחק, המטרה היא תמיד לנצח".

לירוי צעירי (אמיר לוי) (צילום: מערכת ONE)
לירוי צעירי (אמיר לוי) | צילום: מערכת ONE

הקשר סיפר על ההתרגשות שקיימת אצל השחקנים לקראת המשחק: "כשקיבלנו את ההודעה על כך שייתכן שהמשחק יהיה בשכונה, כולם התרגשו. גם האוהדים מחכים לזה בכיליון עיניים ואנחנו נעשה הכל כדי לא לאכזב אותם. אבל מה שחשוב זה המשחק הקרוב, נעבור אותו ורק אז נתייחס למשחק הבא".

הבלם דין מורי והקשר לירוי צעירי לא השתתפו באימון, מכיוון שהם מתאמנים עם סגל הנבחרת האולימפית. השניים ישובו לאימונים ביום חמישי, ויקיימו עם הקבוצה שני אימונים בלבד לפני למשחק בשבת.