ניר נחום מול בני יהודה בגביע המדינה (קובי אליהו)
ניר נחום מול בני יהודה בגביע המדינה (קובי אליהו) | צילום: מערכת ONE

באשדוד עדיין מתאוששים לאחר ההדחה הכואבת מהגביע. ראשי הקבוצה הבהירו כבר אחרי המשחק ביום שלישי מול בני יהודה, כי הם עוד לא מתעסקים בעונה הבאה.

מי שעליו מוטלת עבודה קשה, הוא המאמן, יוסי מזרחי, שיצטרך להחדיר מוטיבציה מחודשת בקרב שחקניו בשני המשחקים שנותרו בשבת, שוב מול בני יהודה ובמחזור הבא מול מכבי תל אביב.

"אנחנו לא מגיעים כדי להשיג נקמה מול בני יהודה", אמר הקשר ניר נחום. "אין למשחק את אותה המשמעות כמו למשחק ביום שלישי. הנקמה היחידה תהיה רק אם נעלה שוב לחצי גמר גביע המדינה בעונה הבאה ונפגוש שוב את בני יהודה. אנחנו מגיעים למשחק בשבת ולמשחק שאחריו כדי לנצח. עוד לא יצאנו לחופש", הוסיף.

באשדוד שבו לאימונים מלאים ולהכנות לקראת המשחק מול בני יהודה. ייתכן כי גם במשחק הקרוב, ייתן המאמן, יוסי מזרחי מנוחה למספר שחקני הרכב, בגלל העומס שעברו בשבועיים האחרונים.

הקשר הקמרוני, סטיבן קינג, התקשה לסיים את המשחק מול בני יהודה בגביע אחרי שחש שוב בכאבים בשריר האחורי, שם סבל מקרע בשלושת השבועות האחרונים. כעת נראה כי קינג יהיה כשיר למשחק, אך עדיין לא ברור אם קינג יפתח בהרכב. 
 
בתוך כך, ל-ONE נודע כי אחד השמות שעלה במסדרונות המועדון, כאופציה לחיזוק בעונה הבאה הוא שמו של חלוץ מכבי אחי נצרת, תומר חמד.

תומר חמד (קובי אליהו)
תומר חמד (קובי אליהו) | צילום: מערכת ONE

השחקן, שצפוי לשוב בקיץ הקרוב לקבוצת האם שלו, מכבי חיפה, מבוקש על ידי מספר קבוצות שכבר הביעו בו עניין באשדוד סירבו להתייחס לידיעה והבהירו: "תומר שחקן טוב, אבל כרגע אין אף אחד בתוכניות שלנו". בכל אופן, בקבוצה לא פנו לשחקן, לסוכניו או לחיפה. נראה כי לפני שיפנו לשחקנים לקראת העונה הבאה, יחכו במועדון לדעת את עתידו של המאמן יוסי מזרחי בקבוצה. 
 
בכל מקרה, הבאתו של חמד לאשדוד תלויה במספר גורמים. הראשון הוא עתידו של החלוץ הבלגרי, דמיטאר מקרייב. הבולגרי, שכבר היה מבוקש בקיץ האחרון על ידי מספר קבוצות באירופה, ינסה את מזלו שוב בקיץ הקרוב. כמו כן, החלוץ ברק בדש, שחזר מהשאלה להפועל ב"ש, השבוע. השחקן, הביע לא אחת את רצונו להישאר בב"ש והתפתחויות בנושא צפויות להיות בימים הקרובים.

מקרייב מבסוט בסיום (אמיר לוי)
מקרייב מבסוט בסיום (אמיר לוי) | צילום: מערכת ONE