אבי נמני.יבצע שינויים בהרכב הצהובים (אור שפונדר) (צילום: מערכת ONE)
נמני באימון מכבי. לא רוצים לדבר (אור שפונדר) | צילום: מערכת ONE

לאחר יום חופש, חזרה מכבי תל-אביב להתאמן הבוקר (רביעי) בקרית שלום לקראת המשחק מול הפועל תל-אביב ביום ראשון הקרוב בשעה 19:00. הקבוצה שבה לקרית שלום לאחר שזה עבר שיזרוע לקראת החורף.

הקשר הסלובני אנדריי קומאץ' שלא התאמן ביום שני לאחר שחש עומס, שב להתאמן עם הקבוצה וסיים אימון מלא. קומאץ' נראה טוב באימונים האחרונים והוא עשוי לקבל את המפתחות בקישור של אבי נמני לדרבי ביום ראשון.

"לקח לו יותר זמן להתאקלם משאר הזרים, אבל אין מה לעשות",כך אמר הבוקר גורם במועדון על הסלובני והמשיך: "יש לו טאץ' נהדר בכדור וצריך רק סבלנות. "אנחנו עוד נרוויח ממנו הרבה בעונה הקרובה".

קומאץ' נראה ללא ספק משוחרר יותר באימונים בשבועיים האחרונים. הקשר, שסופסל לפני שלושה משחקים הבין שהוא צריך לעבוד קשה יותר על מנת לקבל את חולצת ההרכב.

עדיין לא ברור האם נמני אכן ייתן לקומאץ' לפתוח במרכז הקישור האחורי, או שיעדיף שם את שרן ייני בתפקיד.

תמיר כחלון (אור שפונדר) (צילום: מערכת ONE)
תמיר כחלון באימון הבוקר. לא יהיה כשיר לדרבי ככל הנראה (אור שפונדר) | צילום: מערכת ONE

תמיר כחלון שחוזר אט אט מפציעה באיזור המפשעה, קיים אימון מלא עם יתר שחקני הקבוצה, אך בצוות המקצועי ביקשו ממנו להיזהר ולא להתאמץ יותר מידי מחשש שהכאבים ישובו במהרה.

כחלון עדיין לא החלים לחלוטין מהפציעה במפשעה, ובמכבי ינסו להכשירו לקראת הדרבי בראשון. כרגע, נראה כי הסיכויים של הקשר להיכלל בסגל למשחק לא גבוהים.

_OBJ

בניגוד לשנים האחרונות, הצהובים לא יוצאים בהצהרות לפני משחק הדרבי. בשבוע הקרוב, לא יתראיינו שחקני מכבי תל-אביב וגם לא אנשי הצוות המקצועי לקראת המשחק.

במכבי החליטו כי ימי הראיונות לתקשורת יתקיימו רק במשחקי הבית של הקבוצה, וכאמור הדרבי הקרוב הוא משחק חוץ בשביל הצהובים שמעדיפים לדבר על כר הדשא ולא בתקשורת.

הבעלים של הקבוצה מיץ' גולדהאר צפה באימון מהצד ועשוי להישאר בארץ גם לאחר הדרבי.

עדיין לא ברור מתי הבעלים הקנדי של מכבי יעזוב את ישראל.

גולדהאר שעדיין לא מצא דירה בישראל, הנחית בשבוע שעבר את העוזרים האישיים שלו על מנת שיעבדו מהארץ, דבר המראה ללא ספק על נכונותו של הבעלים להעביר את מרכז העסקים שלו לישראל ולצאת לגיחות קצרות מחוץ לגבולות הארץ לפגישות הקשורות בעסקיו הפרטיים.