אובינה נוואנרי. יחזק את החלק האחורי? (רויטרס) (צילום: מערכת ONE)
אובינה נוואנרי. יחזק את החלק האחורי? (רויטרס) | צילום: מערכת ONE

סאגת השוער באשדוד קרובה לסיום. אחרי שהאוהדים ביקשו להשאיר את דרגאן סטויקיץ' לעונה נוספת בקבוצה מעיר הנמל ולאחר שהמאמן, ג'ון גרגורי, הודיע להנהלה כי הוא מעוניין בקרואטי, השוער צפו להאריך את חוזהו לעונה נוספת במועדון. 

סטויקיץ', שהיה אחד השחקנים המוערכים באשדוד בעונה האחרונה צפוי לשוב מחופשת המולדת שלו בין היתר גם כדי שאשתו שבהריון תוכל ללדת בארץ כרצונה. השוער הקרואטי ימשיך עונה נוספת ובכך אשדוד פנויה לעסוק בחיזוק בעמדות נוספות. 

קבוצה הדרומית מעוניינים לחזק את ההגנה. בכירים בקבוצה הבהירו כי כריסטיאן גונזאלס עדיין לא שוחרר ועשוי להישאר עונה נוספת, אולם המאמן ג'ון גרגורי ממשיך לבחון שחקני חיזוק. אחד מהם הוא הבלם הניגרי, נוואנרי אובינה, ששיחק בעונה החולפת בפ.צ. ביון השוויצרית. 

אובינה, שנמנה על הסגל הרחב של ניגריה בעברו, צפוי לנחות בארץ בסוף השבוע כדי לסכם את תנאיו בקבוצה. "מדובר בשחקן טוב שמשחק כבר 4 שנים בשוייץ, אנחנו ראינו אותו כבר בכמה הזדמנויות והוא בהחלט מעניין. קודם כל שיגיע להתרשמות, ואם הוא יהיה טוב יותר מכריסטיאן הוא יחתום", אמר גורם באשדוד. 

סטויקיץ´. יעבור לאמן באקדמיה? (עמית מצפה) (צילום: מערכת ONE)
סטויקיץ´. עמדת השוער סגורה (עמית מצפה) | צילום: מערכת ONE

גם הבלם לואי טהה שמתאמן בקבוצה בשבוע האחרון ומותיר רושם טוב, עשוי לחתום בקבוצה בקרוב. טהה שיחק בעונה האחרונה באחווה עראבה. 

המאמן האנגלי ממשיך בשיחות האישיות שלו עם שחקני הקבוצה וכמו כן ממשיך לבחון שחקני חיזוק לקבוצה בעמדות שונות.

ברק בכר מול דופלה. רוצה לשמור על הפסגה (עמית מצפה) (צילום: מערכת ONE)
פטריק דופלה (עמית מצפה) | צילום: מערכת ONE

בקבוצה ממתינים להתפתחויות בנוגע לחלוץ הליברי, פטריק דופלה, שעל המו"מ עימו פורסם לראשונה בONE.  דופלה וסוכנו הגיעו לסיכום עקרוני ונראה שאם לא יהיו הפתעות הליברי ישחק באשדוד בעונה הבאה.