הפועל עכו תנסה להמשיך מחר (שבת, 17:00) בסדרת ההצלחות שלה בשבועיים האחרונים ולחולל סנסציה בבלומפילד מול חניכיו של אלי גוטמן. כזכור, בסיבוב הראשון הצליחה עכו להפתיע את האדומים, שהיו במומנטום, וסיימה עמם בתיקו ביתי, דבר שהזיק להפועל ת"א במאבקה בצמרת הליגה.

מאמן עכו, ירון הוכנבוים, אמר ל-ONE לקראת המשחק: “ברור לנו שהמשימה תהיה קשה. יש להפועל תל אביב שחקנים יוצאים מהכלל ולמרות המיקום שלהם בטבלה אני לא בטוח שהם הקבוצה השניה הטובה היום בליגה. עשינו להפועל תל אביב צרות בסיבוב הראשון ואני מקווה שנצליח לעשות להם צרות גם הפעם".

על הפערים האיכותיים הגדולים בין הקבוצות אמר הוכנבוים: “העובדה שבהפועל תל אביב חושבים שהמשחק בכיס בגלל הפערים עושה לי את העבודה יותר קלה. הפועל נמצאת במצב כזה שהיא חייבת לנצח את המשחק. הקבוצה והשחקנים שלה מאוד לחוצים לנצח משום שהם לא הצליחו מולנו בסיבוב הראשון. לעומת זאת, אנחנו נבוא נינוחים ורגועים".

"אנחנו בתקופה טובה, אחרי שני ניצחונות, וברור לי שבמשחק הזה אם להפועל ת"א לא יילך הם יילחצו וזה יעזור לנו פסיכולוגית. אני בונה מאוד על הלחץ שהם יהיו בו. אני מת על הלחץ הזה".

הוכנבוים ואובודו אוקוצ´ה באימון (עמית מצפה) (צילום: מערכת ONE)
הוכנבוים ואוקוצ'ה באימון. הפועל בלחץ? (עמית מצפה) | צילום: מערכת ONE

הוכנבוים עשוי להמשיך ולהריץ את ההרכב שהצליח במשחקים האחרונים למעט שינויים קוסמטיים על מנת לעצור את משחק האגפים של הפועל ת"א. ג'וני טננבוים עשוי לפתוח כקשר שמאלי כדי לבלום את צעדיו של דני בונדר ואילו ליאור לוי או אדק מבה ישחקו באגף ימין כדי לסגור את הכנף של דדי בן דיין.

הוכנבוים התייחס להרכב שיפתח ואמר: “בתקופה האחרונה אנחנו משחקים עם הרכב קבוע. יש לנו הרכב יציב ואני מאמין שגם הפעם ההרכב הזה יצליח".

ג´וני טננבוים. ינסה לעצור את אגף ימין של הפועל (עמית מצפה) (צילום: מערכת ONE)
ג´וני טננבוים. ינסה לעצור את אגף ימין של הפועל (עמית מצפה) | צילום: מערכת ONE

הרכב משוער: דודו גורש, ליאור ראובן, איציק כהן, גבע ברקאי, דודי פדלון, אדק מבה (ליעד אלמליח), בן בנימין, ג'וני טננבוים, איברהים עבדול ראזק, רועי דיין, אובודו אוקוצ'ה.