לאחר שקיבלו אתמול יום מנוחה ממאמנם ראובן עטר, החלו היום (שלישי) שחקני מכבי נתניה בהכנות לקראת המשחק החשוב בשבת נגד מכבי חיפה בקרית אליעזר.

מאמן הקבוצה ערך לחניכיו בבוקר אימון כושר בחוף הים, ובערב אימון נוסף באצטדיון הקופסא. מהאימונים נעדרו קפטן הקבוצה, אלמוג כהן, והבלם, אוראל דגני, שנמצאים באימונים עם הנבחרת הצעירה. אחמד סבע נעדר מהאימון גם כן. עטר תירגל את טל מעבי כמגן שמאלי במקום יגאל אנטבי.

עטר זרק את מעוז סמיה מהאימון לאחר שתי כניסות ברוטליות של השחקן ואמר לו: "סמיה מה יהיה? בפעם הבאה תתן למישהו מכה לפנים? לך תנוח". 

בתוך כך, בקבוצה יעשו מאמצים גדולים להכשיר למשחק בשבת את הבלם ביוואן פרנסמן, שנפצע לפני שבוע וחצי וקרע את השריר האחורי. פרנסמן ערך אימון ריצה קל מסביב למגרש ולא התאמן עם חבריו.

סבן עם מנשה. "לא נשמש תפאורה לאף אחד" (דרור עינב) (צילום: מערכת ONE)
סבן עם מנשה. "לא נשמש תפאורה לאף אחד" (דרור עינב) | צילום: מערכת ONE

לקראת המשחק בשבת אמר שחקן הקבוצה קלמי סבן: "מכבי חיפה זו קבוצה טובה, שנמצאת בתקופה האחרונה בכושר פנטסטי ויהיה משחק מאוד מעניין".

"אני חושב שאתמול (ב-1:2 על בית"ר) חיפה הציגה את המשחק הכי טוב שלה העונה, אבל אנחנו לא מפחדים מהם ולא באים להיות תפאורה של אף אחד. אני לא יודע מה יהיה בשבת ואין ספק שזה משחק מאוד קשה ועל הרבה יוקרה, אבל אני מקווה שנצליח לעצור אותם".

עטר עם שחקניו. &"(דרור עינב) (צילום: מערכת ONE)
עטר עם השחקנים באימון (דרור עינב) | צילום: מערכת ONE

"לכל מאמן יש את סדרי העולם שלו. חל שינוי בקבוצה ורואים את זה, גם בצורת המשחק שלנו. נתי עזריה מאמן מצוין שלדעתי גם יצליח בעתיד, אבל הוא סבל מחוסר מזל כאן", הוסיף סבן בהתייחסו לחילופי המאמנים.

נתי עזריה (אלעד ירקון) (צילום: מערכת ONE)
סבל על נתי עזריה: &" (אלעד ירקון) | צילום: מערכת ONE

על כך שעזריה היה זה שלקח ממנו את סרט הקפטן אמר סבן: "הנושא הזה נגמר ולכן לא אתייחס לזה".

הקשר עבד מורג'אן, ששיחק בעונה שעברה בעירוני טירת הכרמל, אותה מאמן אחיו של ראובן עטר, רפי עטר, החל להיבחן בקבוצה. השחקן, שמשחק בתפקיד הקשר מתחת לחלוץ, כבש בעונה שעברה 8 שערים לזכות טירת הכרמל בליגה א'. את העונה החל מורג'אן בקבוצת בני טמרה וכעת ינסה את מזלו בעיר היהלומים.

עבד מורג´אן באימון נתניה (דרור עינב) (צילום: מערכת ONE)
עבד מורג´אן באימון נתניה (דרור עינב) | צילום: מערכת ONE