בן סהר במתחם חודורוב. הפועל אחריו (רועי גלדסטון)
בן סהר במתחם חודורוב. הפועל אחריו (רועי גלדסטון) | צילום: מערכת ONE

יממה לאחר הסגירה של ברק יצחקי במכבי תל אביב, עליה פורסם לראשונה ב-ONE, ובהפועל תל אביב מתחילים לעכל את מה שעברו באותו לילה שבו נסגרה העסקה הגדולה ביותר בכדורגל הישראלי בשנים האחרונות.

כזכור, אנשי הפועל תל אביב נפגשו עם איציק קורנפיין על מנת לסגור את כל פרטי העברת החלוץ לשורות הדאבליסטית והיו משוכנעים שיצחקי ישחק אצלהם ויחבור בחוד האדום אל איתי שכטר ובכך ירכיב חוליית חוד מאיימת, אך לא כך קרה.

הכל הסתכם למעשה בהצעה הענקית של מיץ' גולדהאר ממש בדקה ה-90 לאיציק קורנפיין שמבחינתו בחר בכסף הגדול שהוצע לו כדי להציל את בית"ר ובכך שלח את המלפפון הכי חם של הקיץ לצד השני של העיר ואל היריבה המושבעת.

בהפועל כאמור מנסים להתאושש אחרי פרשת ברק יצחקי ואיציק קורנפיין ואומרים היום (חמישי) ל-ONE: "זהו אנחנו עם הפנים קדימה. לא רוצים להתעסק יותר בברק או באיציק. נחייה ונראה אם ברק יצליח במכבי, כרגע אנחנו רוצים להתעסק בסגל שלנו.

סהר וידין (שי לוי)
סהר וידין במדי הנבחרת. הפועל רוצה שייאחדו כוחות באדום (שי לוי) | צילום: מערכת ONE

"אנחנו הולכים בכל הכוח על מנת לצרף את בן סהר לשורותינו. זה אומנם לא קל, אבל כשאנחנו רוצים משהו אף אחד לא יכול לעצור בעדנו. נעשה כל מאמץ לצרף את בן סהר להפועל תל אביב בימים הקרובים".

כידוע, בן סהר נמצא כעת בטירונות בצבא והוא אמור לשוב לאחר מכן לסגל קבוצתו, אספניול הספרדית, כשלאחרונה אף דווח כי הוא מבוקש בווסטהאם אותה מאמן כעת אברהם גרנט.

יצחקי מול באדיר. &
יצחקי מול באדיר. &"נראה כמה הוא יצליח שם&" (גיא בן זיו) | צילום: מערכת ONE

החלוץ עצמו אמר ל-ONE ביום צאתו לטירונות כי הוא "מעוניין למצות את החוזה שלו באספניול, אך אם אחזור ארצה הפועל היא הצעה מעניינת". כזכור, בן סהר גדל בהפועל תל אביב ולאחר מכן עבר ממנה לשורות צ'לסי, ממנה נדד למספר קבוצות נוספות ביניהן שפילד וונסדי ודה חראפשחאפ.