ערן זהבי. יקבל גם רכב ודירה (קובי אליהו) (צילום: מערכת ONE)
ערן זהבי חוגג עם ורמוט. יישאר אדום? (קובי אליהו) | צילום: מערכת ONE

קשרה של הפועל ת"א, ערן זהבי, עדיין לא האריך את חוזהו בקבוצה. קיימים חילוקי דעות בין הנהלת המועדון ובין נציגו של זהבי, עו"ד יוסי גאייר, שכן האחרון טוען שמפני שהקשר חתם על חוזהו כשהיה קטין, הוא מסתיים בקיץ הקרוב.

מאידך, בהפועל טוענים כי יש הם מחזיקים באופציה להארכת חוזהו ולכן הוא שחקן הקבוצה עד לסיום העונה הבאה.

בכיר בקבוצה אמר ל-ONE: "זהבי צריך לבדוק שעורך דינו לא משחק באש, אחרת הוא יישאר גם בעונה הבאה עם חוזה של 10,000 שקל בחודש ופרמיה של 2,000 שקל לנקודה".

למרות המתיחות בנושא, זהבי מתייחס למצב ואמר ל-ONE: "אני אוהב את הפועל ת"א ורוצה להישאר בקבוצה. יש לי הצעות מקבוצות אחרות, אבל בארץ אני רוצה לשחק אך ורק בהפועל ת"א".

עוד הוסיף הקשר: "כל שחקן יודע שבמו"מ יש פערים ולפעמים זה לוקח זמן. זה חלק מהעניין ואני מאמין שהדברים יסתדרו בסופו של דבר. אני מרגיש שרוצים אותי ושאני מוערך ע"י הצוות המקצועי בהפועל וזה חשוב לי מאוד. אני אוהב מאוד את הקהל ויש לו חלק גדול ברצון שלי להמשיך לשחק בשביל המועדון".

צפו בשער האדיר שכבש ערן זהבי מול הפועל חיפה בשבת

בורשטיין יעמוד בשער נגד הפועל? 
מאמן השוערים של הפועל ת"א, גבי בורשטיין, נתקל בסיטואציה לא פשוטה. בורשטיין משמש כשוער הראשון של מכבי קביליו יפו מליגה ב', מולה יתמודדו האדומים ביום שלישי בגביע המדינה.

גבי בורשטיין. עוזב את הפועל ויאמן את יפו (צילום: מערכת ONE)
גבי בורשטיין (רועי גלדסטון) | צילום: מערכת ONE

בורשטיין מעוניין לשחק ולעמוד בשערה של יפו, בעוד במועדון לא רוצים שהוא יעשה זאת ומבקשים שלא ישחק. בורשטיין שוחח עם אלי גוטמן בנושא.