יצחקי ושטראובר. המרחק ביניהם קטן (גיא בן זיו) (צילום: מערכת ONE)
יצחקי ושטראובר. המרחק ביניהם קטן (גיא בן זיו) | צילום: מערכת ONE

ברק יצחקי קרוב מאוד לחתימה על חוזה ארוך טווח במכבי תל אביב. ייתכן אף שמחר (רביעי) הוא יחתום על חוזה במכבי ובכך יהפוך המלפפון הלוהט של הקיץ לשחקן של הצהובים אחרי שחיזרו אחריו גם הפועל תל אביב וגם מכבי חיפה.

ל-ONE נודע כי יצחקי סיכם כמעט את כל תנאיו בקבוצה של מיץ' גולדהאר וצפוי להרוויח סכום שנע סביב ה-450 אלף דולר בלי מענקים וגם בבית"ר אישרו כי ברק צפוי לסגור באופן סופי במכבי תל אביב כשהסכום אותו תקבל בית"ר עבור מכירתו ייסגר בין הצדדים מחר כשהסכום נע בין 1.6 ל 1.7 מיליון דולר.

עוד נודע שיצחקי כבר סגר חוזה שכירות בדירה בצפון תל אביב מה שאומר שהחלוץ כבר מתרגל לעובדה שישחק בתל אביב בעונה הבאה.

בינתיים, בבית"ר ממשיכים לנסות ולסגור את סוגיית מאמן הקבוצה לעונה הבאה. היו"ר קורנפיין ישוחח עם אורי מלמיליאן כדי לשמוע ממנו האם הוא מוכן לעמוד באתגר ולאמן את בית"ר ירושלים בעונה הבאה.

לקורנפיין עדיין אין תשובות חד משמעיות עבור מלמיליאן מכיוון שרק מכירתו של ברק יצחקי מובטחת ולכן התקציב של הקבוצה עדיין לא סגור וגם סגל הקבוצה עדיין לא ידוע. למאמן חשוב לדעת מה התקציב של בית"ר ובמועדון מקווים שהסמל של בית"ר ירושלים יחזיר מחר תשובה חיובית.

אורי מלמיליאן. מחכים לתשובה ממנו (אלעד ירקון) (צילום: מערכת ONE)
אורי מלמיליאן. מחכים לתשובה ממנו (אלעד ירקון) | צילום: מערכת ONE

אם לא, בבית"ר כבר חושבים על מאמנים אחרים המועמדים למשרה ושם חדש עלה כמועמד: גיא לוזון שנחשב ע"י גורמים בבית"ר כאפשרות טובה עבור בית"ר ירושלים. גם גיא עזורי בתמונה.

כמובן שלוזון ועזורי יבואו בחשבון רק אם אורי מלמיליאן יודיע שהוא לא לוקח את המשרה בשיחה עם קורנפיין. אחרי עזיבתו הצפוייה של ברק יצחקי ואחרי שתומר בן יוסף כבר עם רגל וחצי במכבי תל אביב, בבית"ר ינסו למכור גם את טוטו תמוז ובכך יוכל קורנפיין לבנות תקציב ראוי לעונה הבאה, תקציב שיישען בעיקר על הכנסות ממקורות פנימיים של בית"ר.

גיא לוזון. שמו עלה כמועמד (רועי גלדסטון) (צילום: מערכת ONE)
גיא לוזון. שמו עלה כמועמד (רועי גלדסטון) | צילום: מערכת ONE

לאור העובדה שעדיין לא נמצא משקיע לקבוצה, בירושלים עדיין לא נקבע תאריך לפתיחת האימונים ועדיין לא נסגר מחנה אימון. כמו כן, בבית"ר ממתינים לזהות המאמן של הקבוצה בעונה הבאה על מנת לסגור את התאריכים בהם ייפתחו האימונים.