"ליצור המשכיות", אלי כהן (אלן שיבר) (צילום: ספורט 5)
"ליצור המשכיות", אלי כהן (אלן שיבר) | צילום: ספורט 5
בית"ר ירושלים נראתה בשלבים ארוכים של העונה כמי שתצטרך לנס כדי לשרוד בליגת העל, אבל בשבועות האחרונים משהו קם לתחייה והקבוצה רשמה שני ניצחונות רצופים שהעלו אותה מעל לקו האדום. למרות זאת, המאמן אלי כהן ממש לא נח על זרי הדפנה והיום (שלישי) הוא העביר ביקורת על שחקני ההגנה שלו בעקבות יכולתם במשחק האחרון מול מכבי פתח תקוה (2:3).

"אני לא עושה סתם אסיפות. לא יכול להיות שאנחנו מדברים לפני המשחק על דני פרדה ובסוף הוא עובר 3 שחקנים בלי להתאמץ בדרך לשער הראשון. לא יכול להיות שנקבל גולים כששחקני ההגנה לא מרוכזים. במשחקים אחרים זה יעלה לנו בהפסדים", אמר כהן העצבני לשחקניו תוך שהוא מראה להם קטעי וידאו מהמשחק.

אחרי הדברים האלה, ניסה כהן לדרבן: "היו לנו הרבה מקרים בעבר שאחרי ניצחון באה ירידה ואסור לנו שזה יחזור על עצמו. אנחנו צריכים ליצור המשכיות לקראת הפלייאוף". בית"ר חזרה להתאמן אחרי יומיים חופש לקראת המפגש החשוב מול בני יהודה ביום שני בטדי. "המשחק מול בני יהודה לא פחות חשוב מהמשחק מלו מכבי פתח תקוה. אנחנו צריכים את האוהדים איתנו, הקהל הוא השחקן מספר 1 שלנו. הוא דחף אותנו לניצחונות האחרונים", הוסיף המאמן לאתר הרשמי.

קובי מויאל שנעדר בשל צבירת כרטיסים צהובים מול פתח תקוה צפוי לחזור להרכב מול הכתומים. כזכור, היציע המזרחי יהיה סגור בטדי במשחק הקרוב. במועדון החליטו על מחיר אחיד של 40 שקלים כרטיס ומעריכים כי 7,000 כרטיסים יימכרו. השחקנים יגיעו ביום רביעי יחד עם שחקני הפועל ירושלים בכדורסל למלחה, שם יעשו אימון עם ילדים לקראת מרתון ירושלים שיתקיים ביום שישי. לאחר האימון מחר ייצאו השחקנים והצוות לארוחת גיבוש.