ורד. יצפה בחבריו מהיציע (צילום: ספורט 5)
ורד. יצפה בחבריו מהיציע | צילום: ספורט 5

ארבעה מחזורי ליגה בלבד עברו, אבל במכבי חיפה כבר מרגישים טוב טוב את הלחץ. אחרי שהשיגה נקודה אחת מתוך 12 אפשריות, הקבוצה מהכרמל תתארח בשבת (18:00) אצל הפועל עכו בידיעה ששבוע נוסף ללא ניצחון צפוי להביא את מפלס הלחץ לגבהים חדשים. גבהים אותם לא זוכרים בקרית אליעזר הרבה מאוד שנים.

באימון המסכם היום תירגל ראובן עטר את ההרכב לראשונה ונראה כי המאמן יערוך שלושה שינויים ביחס להרכב שהפסיד בשבוע שעבר 1:0 למועדון ספורט אשדוד. אביחי ידין יחליף את אייל גולסה בקישור ויערוך בכורה ב-11 של הירוקים, אוראל דגני יפתח בעמדת המגן הימני על חשבונו של אייל משומר ואילו אלון תורג'מן יוצב בחוד במקומו של שלומי אזולאי ולצידו של דינו אנדלובו.

בנוסף לשלושת השינויים בהרכב, שני שחקנים שימצאו את עצמם לגמרי מחוץ לסגל מסיבות מקצועיות הם עידן ורד ואייל משומר, כחלק מהניסיון לחפש פתרונות למצב אליו נקלעה הקבוצה. במועדון מציינים כי בגלל הרחבת הסגל ישנה סיטואציה שבה שחקנים מובילים יכולים למצוא את עצמם מחוץ לטופס המשחק בכל שבוע, ואילו המגן הימני והקשר הם אלו שלא יתלבשו השבוע.

"אין ספק שמדובר באחד המשחקים הקריטיים שלנו העונה", אמר שחקן בחיפה לאתר ערוץ הספורט. "כל תוצאה מלבד ניצחון עשויה לסבך אותנו עמוק מאוד בתחתית למרות שמדובר רק במחזור החמישי. אנחנו מאוד רוצים לצאת לדרך חדשה. השחקנים מגיעים עם חוסר בטחון בגלל התוצאות האחרונות, אבל אנחנו מקווים שהכל יסתדר".

כ-1,500 אוהדים ירוקים צפויים ללוות את מכבי חיפה לאיצטדיון טוטו בעכו ולהעניק לשחקנים אווירה ביתית. חשוב לציין כי אם מכבי חיפה לא תנצח שוב בשבת, תהיה זו פתיחת העונה הגרועה בהיסטוריה של המועדון מהכרמל.

הרכב משוער: אמיר אדרי; אוראל דגני, דקל קינן, אנדרי פילאבסקי, טאלב טוואטחה; ג'ואל דמאו, אביחי ידין, חן עזרא, יניב קטן; אלון תורג'מן, דינו אנדלובו.