מכה לבית"ר ירושלים. קפטן הקבוצה, אבירם ברוכיאן, ייעדר מן המגרשים ב-3 השבועות הקרובים ויחמיץ את 2 משחקי הליגה הקרובים. הראשון מול בני יהודה והשני מול מוליכת הטבלה, מכבי חיפה. זוהי אבידה קשה למועדון מהבירה שרואה בעצמו מועמד לאליפות ומתחרה של הירוקים.

ברוכיאן סובל כבר למעלה משנה מדלקת בפיקת הברך ועל מנת להתגבר על הפציעה השחקן צריך לנוח במשך 3 שבועות כך הוחלט על ידי רופא הקבוצה.

במידה ובתום תקופת הזמן הזו, ברוכיאן לא יצליח להתגבר על הכאבים ועל הפציעה, הוא ייאלץ לעבור ניתוח שישבית אותו ל-8 שבועות נוספים.

הבוקר (רביעי) שוחח ברוכיאן עם המאמן, יצחק שום, וההחלטה שהתקבלה בין השניים היא שברוכיאן יזכה למנוחה, יפחית באימונים ובעוד שלושה שבועות ייבדק מחדש כדי לאבחן את מצבו.

המאמן יצטרך להסתדר באימוני השבוע הקרוב גם ללא ברק יצחקי ועידן ורד, שיזכו למנוחה.

ברוכיאן. שום יצטרך להסתדר בלעדיו (יעל מרגלית) (צילום: מערכת ONE)
ברוכיאן. שום יצטרך להסתדר בלעדיו (יעל מרגלית) | צילום: מערכת ONE

לה פמיליה: האירגון מחזק את ידי האחים האמיצים
בעקבות התקרית במסיבת העיתונאים של מישל פלטיני ואבי לוזון, בה פרצו אוהדי בית"ר, החליט ארגון האוהדים של בית"ר ירושלים, לה פמיליה, להגיב על מה שאירע כשמטרת התקרית היא ע"פ הגדרתם: "להשבית את השמחות של אבי לוזון ולמחות על היחס שמקבלת בית"ר ירושלים בשנים האחרונות מההתאחדות לכדורגל".

תגובות האירגון: "האירגון מחזק את ידיו של האחים האמיצים. המטרה היתה לבייש את יו"ר ההתאחדות אבי לוזון והמחאה היתה מחאה לגיטימית לאור העובדות שההתאחדות מנסה בכל זמן לחבל בהצלחות של קבוצתנו, בית"ר ירושלים, בכל מיני דרכים, אם זה באמצעות הורדת נקודות, עונשי רדיוס ללא קהל, התנכלויות והעמדות לדין ואפליה".

"ב-3 השנים האחרונות השיגה בית"ר ארבעה תארים ובכל אחד מהם ניסה לחבל אבי לוזון בהצלחות הקבוצה ובשמחות של הקבוצה עד לידי משחקי רדיוס ללא קהל, הפחתת נקודות כפי שהיה בעונה שעברה שמנעו את הסיכויים הגבוהים שלנו לזכות באליפות".

"כיוון שאבי לוזון מנסה להשבית לאוהדי בית"ר ירושלים את כל השמחות שלהם, כך גם אנחנו רוצים להשבית לו שמחות באירועים השמחים שלו. העמידו אותנו לדין על קריאת מוחמד מת, האם העמידו את סכנין לדין על קריאות אוהדיה: "גלעד שליט מת?"

"איציק קורנפיין עמל קשה כדי להעמיד קבוצה בקיץ האחרון ותודה לאל שזה הצליח. איך ייתכן שאחרי שלהפועל תל אביב הגיע לכאורה פנדל מול מכבי חיפה ודיברו על זה במשך ארבעה ימים, אך כאשר קורנפיין מוחה על טעויות שיפוט במשחק נגד הפועל ב"ש מבקשים להעמיד אותו לדין על כך שמחה בפני השופט על שיפוט גרוע".

פלאטיני עם לוזון. באופ&"א לא מתרגשים מקצב ההכנות באוקראינה (דרור ע (צילום: מערכת ONE)
לוזון ופלאטיני (דרור עינב) | צילום: מערכת ONE

"כולם ראו את הכתבה על אלימות השוטרים כלפי אוהדי בית"ר ירושלים, האם מישהו מההתאחדות גינה את המשטרה על האלימות? מדוע רק מגנים את האלימות של אוהדי בית"ר ירושלים?"

"לכל אוהדי בית"ר ירושלים שמגנים את המקרה ומגינים על אבי לוזון - איך ייתכן שפתאום כולכם יוצאים מהחורים ומגינים על אבי לוזון כשבטדי 10,000 אוהדים צועקים "אבי לוזון מת".

"אוהדי הכדורגל חשים שיש שיתוף פעולה חשאי בין אבי לוזון לבין יו"ר קבוצת מכבי חיפה, יעקב שחר, שביחד מנסים לחבל בהצלחות של הקבוצות היריבות. כל קבוצה היתה גאה באוהדים כמו שיש לבית"ר ירושלים".

אגאייר ביציע (תומר גבאי) (צילום: מערכת ONE)
אגאייר. מגנה את האירוע (תומר גבאי) | צילום: מערכת ONE

מההתאחדות לכדורגל נמסר על הודעת לה פמיליה: "הם לא שווים תגובה או התייחסות".

בבית"ר ירושלים ממשיכים לגנות את המקרה. גם הספונסר/בעלים גומא אגייאר, שנמצא בקשר עם האוהדים, הביע בפניהם את סלידתו מהמקרה ואמר להם שהוא אינו מייצג את הקבוצה ואת כלל אוהדי בית"ר ירושלים. יחד עם זאת, התחושות בסביבתו של אגייאר שבהתאחדות לכדורגל מתייחסים לבית"ר ירושלים אחרת מאשר לשאר הקבוצות הגדולות בליגה.

.