סויסה. בדרך לכרמל? (אלן שיבר) (צילום: ספורט 5)
סויסה. בדרך לכרמל? (אלן שיבר) | צילום: ספורט 5
למרות שנותרו למכבי חיפה לא מעט מטרות גם העונה הזו, מאמצים רבים כבר מופנים בכיוונה של העונה הבאה. לאתר ערוץ הספורט נודע כי האלופה היוצאת מעוניינת בתומר סוויסה, חלוץ עירוני קריית שמונה המושאל לרמת השרון.

במועדון מהכרמל הביעו עניין בשחקן כבר בינואר האחרון אך המהלך לא יצא לפועל. "נחכה שבמכבי חיפה ימנו מאמן ואז נראה לאן מתקדמים", אמר ג'קי דהן, סוכנו של החלוץ. חשוב לציין כי סוויסה ישוב באופן אוטומטי בתום העונה לקבוצה של איזי שירצקי, אליה הוא כמובן שייך, והוא מחזיק בסעיף שחרור של חצי מיליון דולר.

בכל אופן, כל מדיניות הרכש לקראת 2012/13 תלך ותתפוס תאוצה ברגע שייקבע מאמן לעונה הבאה. המועמד המוביל הוא כמובן ראובן עטר, ובמכבי חיפה מתכננים לפנות לקובי בלדב ומכבי נתניה לגביו באופן רשמי כבר בשבוע הבא, לאחר המפגש בין שתי הקבוצות.

המגעים כאמור עם עטר ונתניה צפויים להתקדם באופן משמעותי בתקופה הקרובה, ומי שככל הנראה יעשה עם המאמן את הדרך מצפון השרון לכרמל הוא חן עזרא, כפי שכבר פורסם כאן באתר ערוץ הספורט. בתוך כך, הירוקים ממשיכים להתכונן למשחק החשוב מול אותה נתניה של עטר ועזרא, שניצחון בו עשוי לבסס אותם במקומות, 2-3 המובילים לאירופה.

אלישע לוי אמר לשחקנים: "עמדנו טוב מול נצרת עילית בגביע. אנחנו צריכים לבוא מוכנים ונחושים אפילו יותר לקופסה, בדיוק כפי שהפועל תל אביב הגיעה לשם באמצע השבוע. הם באו, שלטו במשחק וניצחו במגרש מאוד קשה. זה מה שאנחנו צריכים לעשות".