חלוצה הקרואטי של הפועל ת"א, בויאן ורוצ'ינה, צפוי לפתוח מול בני-יהודה ביום שבת לראשונה בהרכב מאז הצטרף לאדומים, כחלק מהרכז התקפי במיוחד שמתכנן אלי גוטמן.

לפי התרגול באימון היום (חמישי), גוטמן יעלה מערך התקפי שיכלול את אביחי ידין כקשר אחורי בודד, גילי ורמוט בכנף ימין, איתי שכטר בשמאל וערן זהבי מאחורי שני החלוצים - ורוצ'ינה ומהראן ללה. למרות הצבתו של שכטר בקישור, מדובר למעשה במערך 4-3-3 עם שלושה קשרים ושלושה חלוצים.

גוטמן יעניק את ההזדמנות ב-11 לקרואטי אחרי שזה נכנס כמחליף במשחק האחרון מול הפועל פ"ת באורווה ובישל את שער היתרון של הפועל לדגלאס דה-סילבה.

בכלל, בהפועל ת"א מרגישים שלמרות האכזבה מיכולתו של החלוץ מאז הגיע למתחם חודורוב בגלל מוגבלות בתנועה שנבעה מפציעה בברך, ורוצ'ינה נראה טוב מאוד באימונים האחרונים.

זוראב מנטשאשווילי, שנטש אתמול את האימון בעקבות פציעה, ערך היום אימון מלא, כמו גם שי אבוטבול, אך כאמור, שניהם לא תורגלו בהרכב. גם דה-סילבה, שערך אימון קל בלבד, חזר לאימונים וישחק לצידו של וואליד באדיר. דני בונדר תורגל בהרכב כמגן הימני.

צפו בבישול של ורוצ'ינה מול הפועל פ"ת

בויאן ורוצ´ינה. יערוך בכורה בהרכב (רועי גלדסטון) (צילום: מערכת ONE)
בויאן ורוצ´ינה. יערוך בכורה בהרכב (רועי גלדסטון) | צילום: מערכת ONE

דניאל דה-רידר המחלים מקרע בשריר הארבע-ראשי, השלים אימון מלא ולמרות שניכר היה לראות באימון שהוא לא בכושר משחק, הוא צפוי להיכלל בסגל.

הפועל ת"א תארח בתא הכבוד את יובל דניאל, הילד שנפגע מהמוקש ברמת הגולן בעת טיול עם משפחתו. דניאל ואביו יהיו האורחים של האדומים במשחק, כמו גם פותנה מ"האח הגדול", שהוזמנה על-ידי המועדון ותשב ביציע הכבוד.

בנוסף, תארח הפועל ת"א עוד 800 ילדים מפרוייקט "מפעלות חברה וחינוך", כאשר לפני המשחק יתקיים טקס לזכרו של דני בורסוק, שחקן עבר במועדון שהלך לעולמו, ובמשחק יתארחו בני משפחתו.

דה רידר ושכטר. באים לנצח (רועי גלדסטון) (צילום: מערכת ONE)
דה רידר ושכטר (רועי גלדסטון) | צילום: מערכת ONE

ווצ'יצ'ביץ' ינחת בארץ ביום ראשון


קשר הפועל ת"א, נמניה ווצ'יצ'ביץ', שהוקפא בגלל מצבו הבריאותי (קריש דם ברגל) בחלון ההעברות האחרון, ינחת בישראל ביום ראשון.

למרות הגעתו לארץ של ווצ'יצ'ביץ', הוא לא צפוי לחזור ולשחק העונה במדי הפועל ת"א מאחר שבשורות האדומים רשומים כבר חמישה זרים, וזו הסיבה שהסרבי הוקפא. ווצ'יצ'ביץ' יעבור סדרת בדיקות אולטרסאונד בבית החולים תל השומר כדי לבדוק האם אכן חל שיפור במצבו הרפואי.           

ווצ´יצ´ביץ´.  (רועי גלדסטון) (צילום: מערכת ONE)
ווצ´יצ´ביץ´ על אזרחי (רועי גלדסטון) | צילום: מערכת ONE