יובל שפונגין. יעבור לאומוניה ניקוסיה? (אור שפונדר) (צילום: מערכת ONE)
שפונגין. "רוצים לרוץ גבוה בליגה" (אור שפונדר) | צילום: מערכת ONE

"אחרי הסטירה שקיבלנו בשבת, נגיע עם יותר מוטיבציה, אנחנו רוצים לחזור לנצח" - כך אמר יובל שפונגין, מגנה הימני של מכבי תל-אביב ל-ONE, לקראת המשחק ביום שבת מול הפועל עכו באצטדיון בלומפילד.

במכבי תל-אביב יודעים שאיבוד הנקודות מול הפועל חיפה בשבת האחרונה הוא בגדר "טעות קטנה" ובמועדון של מיץ' גולדהאר רוצים לחזור למסלול הניצחונות. 

"ברור שהמשחק מול הפועל חיפה עדיין בראש ולא היה נעים לצאת ככה ליום כיפור, אבל זה חלק מהמשחק. התכוננו כראוי אבל לא היה משחק טוב ולא צריך לתרץ. אנחנו נלמד את הלקחים ונמשיך לעבוד קשה, אין צורך בתירוצים בכלל. אנחנו לא הקלנו ראש, אולי נראה היה ששיחקנו בלי התלהבות, אבל אין לי הסבר למה שקרה".

בתוך כך, הקבוצה תקיים הערב אימון נוסף בקרית שלום. חלק משחקני ההווה, לבשו את הסמל של המועדון גם בהפסד המביש 4:0 מול הפועל עכו בגביע המדינה בעונת 2005/06, אז בתקופתו של טון קאנן.

אף אחד במכבי לא מדבר כמובן על נקמה, אך הצהובים לא שוכחים את העובדה שהקבוצה שהגיע מליגה נמוכה יותר, השפילה את המועדון הצהוב אל מול הקהל הביתי.

"חטפנו בראש בעבר מהפועל עכו. אנחנו רוצים לחזור לנצח ולרוץ גבוה בליגה", הוסיף שפונגין.

בושינסקי וגולדהאר. היו"ר נגד ההתאחדות (אמיר לוי) (צילום: מערכת ONE)
אביב בושינסקי ומיץ´ גולדהאר (אמיר לוי) | צילום: מערכת ONE

הבעלים, מיץ' גולדהאר, יגיע למשחק ביום שבת לעודד מקרוב את השחקנים. גולדהאר שהאריך את ביקורו בישראל במספר ימים, יעזוב את הארץ בשבוע הבא, וכבר בעוד שלושה שבועות יחזור לישראל ויעקוב אחרי הקבוצה. הבעלים הודיע כי הוא ישתדל להיות נוכח בכל המשחקים הגדולים ובמיוחד במשחקי הדרבי.