מלמיליאן. "אני לא מפחד ולא דואג" (צילום: מערכת ONE)
מלמיליאן. "אני לא מפחד ולא דואג" | צילום: מערכת ONE

לאורי מלמיליאן, מאמנה החדש של בית"ר ירושלים, לא היו את כל התנאים כדי להצליח במועדון הפאר מהבירה. הדיבורים על כך שהגיע כברירת מחדל כלכלית כתוצאה מהקשיים שאליה נקלעה הקבוצה, השחקנים שהצהובים נאלצו למכור על מנת להישאר בחיים והלחץ על כתפיו שכולל בצידו סגל לא נוצץ, לא הקלו עליו את החיים.

אבל מלמליאן, שידוע כאיש עבודה שהקבוצה יקרה לליבו באמת לא נרתע מהבעיות. המאמן התארח בתכנית הספורט של רדיו ללא הפסקה בשיתוף ONE ודיבר על תחושותיו ותקוותיו מהעונה הקרובה.

על השאלה לאן מועדות פניה של הקבוצה וכיצד תיראה בעונה הקרובה אמר: "אנחנו עובדים ולא יודעים מה יקרה. בתוך שבועיים עד חודש יימכרו השחקנים שאמורים להימכר. הבאתי גם חמישה שחקנים חדשים לקבוצה ונחתים אותם. סרג' איילי החלוץ של הפועל רמת גן, משה מישאלוף, רביד גזל, ערן לוי וליאור ראובן, בתוספת הרבה שחקני בית טובים, גורמים לי להאמין שיהיה בסדר".

בקשר לשאלה לגבי ההכנות של הקבוצה אמר: "קודם כל חשוב שכל השחקנים שהתכוונו למכור יימכרו. ושנית חשוב להחתים את כל מי שאמור להגיע. השחקנים שאמורים לעזוב הם פרננדס, אלבארס טוטו תמוז ועידן ורד".

עידן ורד מול אפק (שי לוי) (צילום: מערכת ONE)
עידן ורד מול אפק (שי לוי) | צילום: מערכת ONE

"אבירם ברוכיאן יהיה שחקן דומיננטי במועדון" אמר מלמיליאן על אחינו ומי שצפוי להיות בורג מרכזי בקבוצה. "כל אחד אוהב לראות אותו משחק והוא יהיה איפה שהוא צריך להיות. רשימת המכירות שלנו נסגרה מבחינתי ומלבד הארבעה שצויינו כל השאר ישארו בקבוצה. ברור שגם אותם לא רצינו למכור, לא אני ולא איציק (קורנפיין), אבל הכסף חשוב לקבוצה".

קולות דואגים ורבים נשמעו בכל הקשור למרכז ההגנה של הצהובים-שחורים, אך המאמן לא דואג: "יש לנו את תומר בן יוסף, יש את מישאלוף. יש בלם חדש מהנוער. ברגע שכולם יסתדרו, בית"ר תהיה קבוצה טובה. מה שיש לי היום זה סגל טוב".

תומר בן יוסף (איציק זיאת) (צילום: מערכת ONE)
תומר בן יוסף (איציק זיאת) | צילום: מערכת ONE

בתשובה לשאלה כיצד יתמודד עם הקהל התובעני של הקבוצה אמר: "אני לא מפחד ולא דואג. אני יודע מה זה כדורגל ובקשר לכך שהסגל שלנו לא כולל כוכבים אפשר לראות כדוגמה את המונדיאל, שהוכיח לכולם שהכדורגל לא בנוי על שמות גדולים".

"במונדיאל הזה אין עניין בכלל. לרוב אני נכנס כולי למשחקים בהם אני צופה ובגביע העולם הזה הם פשוט בורחים לי. ברזיל שיחקה רק עם שני שחקנים אטרקטיביים. לא היה מובן לי למה דני אלבס שיחק כקשר. במונדיאל הזה אני מעדיף את ספרד, אבל אף זוכה לא תפתיע אותי כי המונדיאל הזה בינוני מאוד".

מיץ´ גולדהאר (עודד כהן) (צילום: מערכת ONE)
מיץ´ גולדהאר (עודד כהן) | צילום: מערכת ONE

לגבי התקציב של הקבוצה אמר הסמל הירושלמי: "אני מאמין שברגע שנתפוס קצת קצב נעשה קבוצה טובה. בכדורגל הישראלי השתגעו קצת. הסכומים שעפים פה הם משוגעים. מיץ' גולדהאר השתגע יותר מדי והגיע עם יותר מדי כסף למכבי".