מוגרבי. כעס בנתניה (צילום: ספורט 5)
מוגרבי. כעס בנתניה | צילום: ספורט 5
פיראס מוגרבי הפך לאחד השמות הכי מדוברים של עונת המלפפונים בליגת העל. קשר מכבי נתניה יצא להיבחן בסנט אטיין הצרפתית, ומאז שחזר משם ישנם דיבורים אשר מקשרים אותו למכבי חיפה. דיבורים, שלא מתקבלים בעין יפה כל כך אצל אנשי המועדון בעיר היהלומים, וגם בקרב האוהדים.

גורמים בקבוצה בצהוב-שחור, שהודחה בחמישי מהליגה האירופית בידי קופס הפינית, העבירו ביקורת על התנהלותה של מכבי חיפה בנושא השחקן. "חיפה יודעת שאנחנו לא מעוניינים למכור אותו לאף קבוצה בארץ", אמר אחד מהם, "ואנחנו מצפים מיעקב שחר, אחרי שכבר העברנו לו את חן עזרא, שיניח לנו בנושא של מוגרבי".

כזכור, רק בקיץ האחרון עזב למעשה המאמן ראובן עטר את נתניה ועבר למכבי חיפה. יחד איתו עבר גם הקשר, לא לפני משא ומתן ארוך ומתמשך בין המועדונים. בכל מקרה, גם אוהדי הקבוצה תקפו את התנהלותו של מוגרבי בתקופה האחרונה.

באחד מאתרי האינטרנט, בפורום של אוהדי נתניה נכתב: "פיראס מוגרבי הוא חוצפן. הוא הבטיח שאם לא יעבור בסופו של דבר לצרפת וישחק בארץ, יחתום רק במכבי נתניה. אנחנו מצפים ממנו שיעמוד במילה שלו".

ובתוך כך, בנתניה עדיין מלקקים את פצעי ההדחה הכואבת מאירופה, בידי הקבוצה המדורגת במקום האחרון בפינלנד. "אני לא חושב שמדובר בהדחה מביכה כמו שמנסים לצייר את זה", אמר עידן שריקי לאתר ערוץ הספורט, "אני מסכים שההגרלה היתה אמורה להיות לטובתנו והיינו צריכים לעבור לשלב הבא, אבל צריך גם לזכור שהקבוצה הזו עדיין לא מחוברת. אני לא מחפש תירוצים אבל צריך להתחשב בכך שחצי מההרכב נמצא כאן רק שבועיים. יש לנו זמן לתקן, אל תספידו אותנו".