בני יהודה ערכה הערב (שני) את האימון האחרון לפני יציאתה לאירלנד, היום בשעה 05:00 לקראת משחקה מול שמרוק רוברס האירית במסגרת מוקדמות הליגה האירופית.

מי שיצטרף לקבוצה בחו"ל הוא הקשר הליטאי, קסטוטיס איבסקביצ'יוס, הנבחן, שממנו התרשם קשטן עד כה. נראה, כי עם שובה של הקבוצה לארץ הוא יוחתם. 

נכון לעכשיו, נראה שהקשר עומרי אפק יסופסל במשחק הקרוב. את מקומו צפוי לקבל הרכש החדש איליה בוריאן, שיערוך את משחק הבכורה שלו במדי הזהובים כבר ביום חמישי.

כמו כן, אם לשפוט לפי ההרכב שתרגל דרור קשטן באימון, נראה שגם הקשר לירוי צעירי צפוי לפתוח, על חשבונו של המגן עוז ראלי.

צעירי אמר ל-ONE לאחר האימון ולקראת המשחק: ”אני חושב שיהיה טוב. עשינו כמה אימונים ואנחנו נראים יותר ויותר טוב. נגיע לשם ונראה מה יהיה. הבנתי שזו קבוצה מאוד טובה אני מאמין שנצליח להסתדר איתם".

"כשנגיע לאירלנד נראה משחקים שלהם בווידאו. קשטן יכין אותנו כמו שצריך ואני מאמין שיהיה בסדר". על שחקן הרכש, איליה יבוריאן, אמר צעירי: "הוא שחקן מצויין, בחור טוב שהשתלב כמו שצריך, הוא יעזור לנו מאוד השנה".

צעירי באימון. "נהיה טובים יותר" (דרור עינב) (צילום: מערכת ONE)
צעירי באימון. "נהיה טובים יותר" (דרור עינב) | צילום: מערכת ONE

צעירי התייחס להבדלים בין הקבוצה של העונה שעברה לזו הנוכחית: ”אנחנו קבוצה חדשה עם מאמן חדש. זה שונה משנה שעברה, אז היינו יותר מגובשים כי כבר עברנו עונה אחת עם גיא. חשוב לציין שלפני שבועיים זה היה המשחק הראשון שלנו. אני בטוח שעם המשחקים כולם יראו בני יהודה טובה יותר".

קשטן באימון. הדרך לשלב הבתים עוד ארוכה (דרור עינב) (צילום: מערכת ONE)
קשטן באימון (דרור עינב) | צילום: מערכת ONE

”בני יהודה תוכל להצליח העונה יותר באירופה ובליגה. אני בטוח שבמשחק הקרוב נהיה טובים יותר מבשני המשחקים האחרונים. בסך הכל הייתה לנו הכנה של שבועיים בלבד, אבל אני יכול להבטיח שהעונה תראו בני יהודה טובה יותר שתרוץ לתארים".

אימון בני יהודה (רויטרס) (צילום: מערכת ONE)
אימון בני יהודה (רויטרס) | צילום: מערכת ONE

  כפי שדווח ב-ONE, גלבאן מתקרב בצעדי ענק בחזרה לשכונת התקווה כאשר הגיע לסיכום עם קבוצתו חימנסיה לה פלטה. והוא מחכה להגיע לעמק השווה עם בני יהודה ולסכם סופית את כל תנאיו עם הקבוצה. משה דמאיו סיפר באתר בני יהודה: כמו שאמרתי לאוהדים אנחנו עושים את כל הצעדים ומאמינים שבסופו של דבר פדרו גלבאן ופיני בלילי יהיו בבני יהודה העונה".

משה דמאיו (יניב גונן) (צילום: מערכת ONE)
משה דמאיו (יניב גונן) | צילום: מערכת ONE