גם הוא הצטרף. דודי כהן (צילום: ספורט 5)
גם הוא הצטרף. דודי כהן | צילום: ספורט 5
הוועדה שהקימה את ההתאחדות לכדורגל ("ועדת הרפורמה") לשיפור מצב הענף הולכת וקורמת עור וגידים. יעקב שחר וניר חפץ - שכבר הוכרזו כחברים בה - מסרו היום (חמישי) לראשי ההתאחדות שמות נוספים אשר יהיו חלק ממנה, חלקם בעלי רזומה מרשים בתחומים ציבוריים שונים.

הראשון הוא מפכ"ל המשטרה לשעבר רב ניצב (בדימוס) דודי כהן. אליו צורף גם יו"ר חברת החשמל והאלוף במילואים יפתח רון טל. גם עורך הדין יורם ראב"ד ייטול חלק. חשוב לציין כי חברותו של רון טל כפופה לאישור הדירקטוריון חברת החשמל.

גם מעולם הכדורגל ישנם מצטרפים חדשים. אבי נמני, קפטן מכבי תל אביב בעבר - שצורף כבר לפני מספר ימים - יהיה גם הוא חבר בוועדת הרפורמה. גם ראש עיריית סכנין והיו"ר לשעבר של הקבוצה המקומית, מאזן גנאיים. בשבוע הבא צפוי להסתיים איוש הוועדה, שיכלול גם תוספת של ייצוג נשי. כמו כן, ייקבעו בעלי התפקידים בוועדה, תחומי העיסוק, לוחות הזמנים וסדרי העבודה.

כזכור, מהלך זה החל לאחר הקמתה של "ועדת זליכה", אשר הוקמה תחת כנפה של לימור לבנת. שתי הוועדות הללו קמו לנוכח האירועים האלימים בכדורגל הישראלי בעונה האחרונה, ואילו "ועדת הרפורמה", יצאה רשמית לדרך למעשה בשבוע שעבר.