אאורליו עם ראייבץ´ בזמן המונדיאל (רויטרס)
אאורליו עם ראייבץ´ בזמן המונדיאל (רויטרס) | צילום: מערכת ONE

בהפועל אשקלון, עושה רושם, מצאו פיתרון לעמדת השוער הבעייתית לקראת עונת המשחקים העומדת בפתח, זאת כאשר השיגו סיכום עם סטפן אאורליו, שוער סגל נבחרת גאנה ומי שצפוי למלא כעת את מקומו של ריצ'ארד קינגסון שכיכב במדי ה"כוכבים השחורים" במונדיאל עת הגיע עימם לרבע הגמר, וכעת צפוי לפרוש מהנבחרת.

באשקלון נקלעו למצוקה של שוער ראשון עקב העובדה שהשוער עליו בנו לעמדה זו, פרנסואה ביוקול, קפטן הנבחרת האולימפית של קמרון, נפצע ויזדקק לניתוח בברכו שעלול להשבית אותו לתקופה ארוכה. לקבוצה שני שוערים מוכשרים מקבוצת הנוער בדמותם של ליאור חדריאן וצחי גיגי, שישמשו מחליפים לאאורליו, אשר עם קבוצתו הושג סיכום כספי על העברתו לאשקלון וכעת מצפים בעיר הדרומית לנחיתתו בלילה שבין שבת לראשון על מנת לסגור את הפרטים הסופיים מולו.

שחקני הקבוצה ממשיכים לעבוד קשה מאוד באימונים עם הצוות המקצועי בראשות גיא עזורי ואילון שווגר, והיום התנהל האימון בתנאי שרב כבד, מה שלא גרם להנחות.

קשר הקבוצה אדיר דנין, ובן דודו של מכבי פתח תקווה, אלירן דנין, אמר: "אנחנו עובדים מאוד קשה באימונים ושמחים על כך כי בסופו של דבר זה ישתלם לנו לכשתתחיל העונה. אני באופן אישי  נלחם ממש על החיים שלי כדי לשחק פה כי הקבוצה הזו מאוד חשובה לי.

גיא עזורי. ינסה לעלות לליגת העל (שי לוי)
גיא עזורי. מצא פיתרון לעמדת השוער? (שי לוי) | צילום: מערכת ONE

אני מאמין שבשילוב של עוד שניים-שלושה שחקני חיזוק נוספים אנחנו נוכל להיות הפתעת העונה. בכל מקרה, יהיה לקבוצות מאוד קשה להוציא נקודות אצלנו באשקלון, הקהל שלנו יזכה אותנו בהרבה נקודות".

מגן הרכש ממ.ס אשדוד, אדיר טובול, סיפר על ההכנה שלו לעונה: "אני בכל עונה מכין את עצמי פיזית עוד לפני פתיחת האימונים, זה לא אומר שכרגע אני במאה אחוז אבל אני עומד בעומס בלי בעיות מיוחדות. אני לא חושב שאפשר כרגע לדבר על מטרות או ציפיות מהקבוצה, אנחנו רק התחלנו להתאמן ועדיין לא גיבשנו את הסגל, כשזה יקרה נוכל להתעסק בהצבת מטרות. אני בינתיים מאוד מרוצה כאן באשקלון ושמח שהגעתי לכאן".

מנטשאשווילי. מאחל בהצלחה להפועל ת&
מנטשאשווילי. מאחל בהצלחה להפועל ת&"א מול ז´לז´ניצ´אר (רועי גלדסטון) | צילום: מערכת ONE

לסיכום, תפסנו את קשר הרכש הגיאורגי של הקבוצה, זוראב מנטשאשווילי, ושוחחנו עמו על משחקם של האדומים, בשורותיהם שיחק בעונה שעברה: "אני מאחל להפועל ת"א המון הצלחה מול ז'לז'ניצ'אר ומקווה מאוד שהמועדון הזה יצליח לא פחות ממה שעשה בעונה שעברה. הפועל ת"א יקרה לליבי".