בית"ר ירושלים תצא הערב (שני, 20:00) למשחק של להיות או לחדול בקרית אליעזר ותנסה לגרום לאלופה מכבי חיפה, לאבד נקודות ראשונות אחרי שישה ניצחונות רצופים מפתיחת העונה.

בקבוצה מהבירה משדרים ביטחון למרות שמדובר ביריבה החזקה ביותר בליגה, כל זאת מכיוון שהצוות המקצועי וגם השחקנים מאמינים שאפשר לנצח את הירוקים בביתם.

המאמן, יצחק שום, החליט שלא לזמן למשחק את הבלם תומר בן יוסף. לטענת גורמים בקבוצה, שום לא אהב את העובדה שבן יוסף לא הגיע לארוחה המשותפת שהזמין עידן טל ביום חמישי.

חשוב לציין שגם עמית בן שושן לא הגיע לאותה ארוחה, אך הוא הודיע מראש שלא יוכל להשתתף בה כיוון שלא חש בטוב. בכל מקרה, בן שושן יכלל בסגל של יצחק שום הערב, בן יוסף לא יתלבש.

בנוגע להרכב, המאמן תירגל ביומיים האחרונים את ה-11 שעשויים לפתוח בקרית אליעזר. שינוי אחד צפוי ביחס להרכב שפתח מול בני יהודה, כשג'וניור ויסה תורגל באימון המסכם כקשר במקומו של עמית בן שושן. בחוד תורגלו ברק יצחקי וטוטו תמוז ואת חוליית הקישור צפויים להשלים עידן ורד, עידן טל וקובי מויאל.

שום:
שום: "שם המשחק הוא מלחמה ספורטיבית" (גיא בן זיו) | צילום: מערכת ONE

בהגנה תמשיך בית"ר לשחק עם הרביעייה הקבועה של שום, שכוללת את שמעון גרשון, אריק בנאדו, חן עזריאל ואבי ריקן.

באסיפת הקבוצה לפני המשחק צפו השחקנים בקטעים ממשחקיה של מכבי חיפה. שום הבהיר לחניכיו כי הוא מצפה מהם להגיע למשחק כבר מהדקה הראשונה ולא כפי שהיה במשחקים מול הפועל באר שבע ובני יהודה, אז בית"ר החלה לשחק רק במחצית השניה.

ג´וניור ויסה. צפוי להחליף את בן שושן בהרכב (גיא בן זיו) (צילום: מערכת ONE)
ג´וניור ויסה. צפוי להחליף את בן שושן בהרכב (גיא בן זיו) | צילום: מערכת ONE

"אתם כבר מכירים את מכבי חיפה ואני לא צריך לדבר יותר מדי לפני משחק כזה. אני רק מבקש מכם להיות במשחק החל מהדקה הראשונה. אסור לנו להתעורר בחצי השני, אנחנו צריכים להיות במשחק מהרגע הראשון שלו", אמר שום.

עוד הוסיף שום ואמר לשחקנים: "שם המשחק הוא מלחמה ספורטיבית - לרוץ הרבה, לרצות הרבה, נחישות ולשחק כדורגל. אתם צריכים להעביר את מה שאני רואה כאן באימונים למשחק, ולא ההפך".

יצחק שום: &
יצחק שום: &"שם המשחק הוא מלחמה ספורטיבית&" (גיא בן זיו) | צילום: מערכת ONE

למעלה מ-2,000 אוהדים של בית"ר ילוו את הקבוצה לחיפה והם ימוקמו ביציעים שמאחורי השער המזרחי.

הרכב משוער: אריאל הרוש, חן עזריאל, שמעון גרשון, אריק בנאדו, אבי ריקן, עין טל, קובי מויאל, עידן ורד, ג'וניור ויסה (עמית בן שושן), ברק יצחקי, טוטו תמוז.