אבי נמני וניר לוין באימון מכבי ת"א (אור שפונדר) (צילום: מערכת ONE)
אבי נמני וניר לוין באימון מכבי ת"א (אור שפונדר) | צילום: מערכת ONE

ניר לוין חזר לקדנציה שלישית במכבי ת"א והעביר היום (חמישי) ביחד עם המנג'ר, אבי נמני והמאמן, איציק עובדיה, את האימון הראשון שלו בקבוצה, לאחר שסיכם על חזרתו לקבוצה הבוגרת של המועדון, כפי שפורסם לראשונה ב-ONE.

שחקני מכבי חזרו להתאמן לאחר שקיבלו אתמול יום חופש. לוין כינס את השחקנים טרם האימון וערך איתם שיחה על כר הדשא. עוד לפני כן שוחח איתם איתם לוין על חזרתו בחדר ההלבשה.

חשוב לציין כי למרות חזרתו של לוין מי שנמצא כדמות הבכירה על הקווים ומתפקד כמנג'ר לכל דבר הוא אבי נמני. המנג'ר, שעמד בצד, הירבה לחייך. לוין ימשיך במקביל בעבודתו במחלקת הנוער אבל במועדון פיתרון כדי להקל עליו את העומס.

כזכור, לפני מספר ימים מכבי תל אביב קיבלה מכתב מההתאחדות לכדורגל בו נאמר כי לקבוצה דרוש מאמן בעל תעודת פרו שיעמוד על הקווים במשחקי הקבוצה כפי שכתוב בתקנון האירופאי.

לאחר עזיבתו של מרקו בלבול לבני סכנין, בצוות המקצועי של מכבי לא היה קיים מאמן בעל התעודה הנדרשת ולפי כך הצהובים היו חייבים למצוא פיתרון מהיר לפני המשחק מול הפועל ב"ש ביום שני.

ניר לוין באימון מכבי ת&"א (אור שפונדר) (צילום: מערכת ONE)
ניר לוין באימון מכבי ת&"א (אור שפונדר) | צילום: מערכת ONE

בסה"כ לוין מביא ניסיון רב למכבי, אותה אימן בעבר ואף הוביל לזכיה בתארים. הוא אימן כבר את הצהובים בשתי קדנציות שהאחרונה הסתיימה בעונת 2007-8. בעונות 2000/1 ו-2001/2 זכה לוין עם הקבוצה בשני גביעים רצופים. המאמן המשיך לעבוד במועדון הכדורגל והתמנה למנהל מחלקת הנוער.

בשנה שעברה רשמה מחלקת הנוער הישגים רבים ולמחלקה הגיעו מאמנים חדשים והוחלטו על דרכי ניהול שונות. המחלקה שהיתה מוזנחת בשנים האחרונות החלה בתהליך שיקום בראשותו של לוין. עדיין לא ברור איך תחולק העבודה של לוין בין מחלקת הנוער לקבוצה הבוגרת.

ניר לוין בדרך לאימון הבכורה המחודש שלו (אור שפונדר) (צילום: מערכת ONE)
ניר לוין בדרך לאימון הבכורה המחודש שלו (אור שפונדר) | צילום: מערכת ONE

השוער לירן שטראובר, שהחלים מהפציעה ברגלו ערך היום אימון מלא יחד עם מאמן השוערים שורה אוברוב. שטראובר יהיה כשיר למשחק ביום שני הקרוב מול הפועל ב"ש באיצטדיון וסרמיל. 

במכבי תל אביב היו מאוכזבים מכך שאנדרי קומאץ' לא שותף גם אתמול במשחק הניצחון של נבחרת סלובניה שעלתה אמש למונדיאל. קומאץ' אמור לחזור ארצה לקראת סוף השבוע.

לירן שטראובר (אור שפונדר) (צילום: מערכת ONE)
לירן שטראובר (אור שפונדר) | צילום: מערכת ONE