בהפועל ב"ש היו בהחלט שבעי רצון מהניצחון אמש (שבת) 0:2 על הפועל  פ"ת שנתן הרבה אוויר לנשימה למועדון מבירת הנגב אחרי שני משחקים רצופים ללא ניצחון. מי שהיו פחות מרוצים מהדרך שבה הושג הניצחון הם אוהדי הקבוצה שלא הפסיקו לקלל את המאמן, גיא עזורי ודרשו ממנו להתפטר.

האירוע שהסעיר במיוחד את האוהדים הוא החילוף במחצית המשחק כשעזורי הוציא את החלוץ, אוהד קדוסי והכניס במקומו את הקשר, סיראז' נאסר. על כך אמר המאמן אחרי המשחק: "הפועל ב"ש לא טובה בשיטה של 4-4-2 בגלל אופי השחקנים. גם אני רוצה לשחק בשיטה הזו אבל לא יכול".

הקשר, דוד רביבו, התייחס למשחק ואמר ל-ONE: "הניצחון זה הדבר הכי חשוב. לקחנו 3 נקודות חשובות מאוד בתקופה שכזו ואני מקווה שתהיה המשכיות". 

רביבו התקשה להבין  את אוהדי הקבוצה ששרקו בוז למאמנם במהלך המשחק והוסיף: "אני לא מבין את זה כי בסך הכול יצא חלוץ ונכנס חלוץ. ברגע שמנצחים לא צריך לבוא בטענות לאף  אחד כי ניצחנו קבוצה טובה מאוד במשחק  קשה מאוד".

בקבוצה הירבו לפרגן  לקשר בן ה-19, סיראז' נאסר שהבקיע אמש את שער הבכורה שלו בליגת העל: "הוא שחקן צעיר ויש לו עוד הרבה לאן להתקדם. יש לו נתונים מצוינים, טכניקה טובה וכישרון גדול. הוא שחקן שיגיע רחוק", אמר רביבו.

שחקני ב"ש. בנגב רוצים להיצמד לצמרת (קובי אליהו) (צילום: מערכת ONE)
רביבו חוגג עם החברים. "ניצחון חשוב" (קובי אליהו) | צילום: מערכת ONE

בודדים מאוהדי הקבוצה חיכו בסוף המשחק מחוץ לאצטדיון וביקשו לקבל הסברים מהבעלים, אלונה ברקת ומהמאמן גיא עזורי על המשחק של הקבוצה. ברקת לא הבינה את כעס האוהדים אך הוסיפה ואמרה להם שהיא תמיד נמצאת לרשותם בכל בעיה.

אוהדי הפועל ב&"ש (קובי אליהו) (צילום: מערכת ONE)
אוהדי הפועל ב&"ש (קובי אליהו) | צילום: מערכת ONE