יובל נעים. זועם (עמית מצפה) (צילום: מערכת ONE)
נעים וסואן. דאגה בצוות המקצועי (עמית מצפה) | צילום: מערכת ONE

בני סכנין המריאה לפנות בוקר (רביעי) למחנה אימונים ברומניה שם תשהה במשך שמונה ימים. ללא יניב לוזון הפצוע ועם סגל של 18 שחקנים בלבד הכולל שלושה שוערים, תנסה סכנין להתגבש עד כמה שניתן, עוד בטרם שהספיקה הקבוצה להשלים את מכסת הזרים שלה שעומדת כיום על שניים בלבד. אחד מהם -פטי יא יא עושה קולות של אחד שעולמו חרב עליו אחרי שלא הצליח לעבור לקבוצה גדולה.

לירן כהן יצא לרומניה למרות שהוא סוחב פציעה. במהלך המחנה אמורים להיבחן מספר שחקנים זרים על מנת לנסות ולהרשים את המאמן יובל נעים שנראה ונשמע די מודאג ממה שקורה בקבוצה.

"קשה לצאת למחנה כאשר חסרים לי ארבעה-חמישה שחקנים שאמורים למלא את החלל של אלה שעזבו. אני נוסע לרומניה בלי חלוץ אחד אחרי ששלושה חלוצים עזבו. זה לא מצב אידאלי", אמר נעים.

"אמרתי לחסן אבו סלאח שאנחנו חייבים להתעשת ומהר אם אנחנו לא רוצים למצוא את עצמנו לא מוכנים לליגה. אני חייב חיזוק אחרת יהיה קשה. כבר היום ובגלל הסגל המצומצם אין תחרות בהרכב שהיתה יכולה לגרום לשחקנים להתאמץ יותר. כל שחקן הרכב יודע שמקומו מובטח בגלל שאין תחרות וזה מצב לא בריא לקבוצת כדורגל", הוסיף המאמן.

מלבד שחרורם של שחקני הרכב, סכנין איבדה השנה גם את עבאס סואן שפרש ומונה לעוזר מאמן. בקישור האחורי יש היום את חיים בנון וחאלד חלאילה ללא שום שחקן מחליף. נעים, אגב ממשיך לעמוד על כך שיש לצרף מגן ימני טבעי ולא להסתמך רק על עלא אבו סלאח שמטבעו הוא בלם.

שחקני בני סכנין (עמית מצפה) (צילום: מערכת ONE)
אימון בני סכנין (עמית מצפה) | צילום: מערכת ONE

סכנין תקיים מספר משחקי אימון ברומניה כשהראשון שבהם מול קבוצת בארשוב מהליגה הראשונה במדינה. החלוץ הדרום אפריקני של מכבי חיפה, פאנטיני, מתרחק מהקבוצה אחרי שלא החזיר תשובה להצעת סכנין.