בדרך לעיר היהלומים? אלקיים (יוסי שקל) (צילום: ספורט 5)
בדרך לעיר היהלומים? אלקיים (יוסי שקל) | צילום: ספורט 5

אחרי צירופו של הבלם הפורטוגלי, ברונו פיניירו, במכבי נתניה ינסו הבוקר (רביעי) לסכם גם על הצטרפותו של המגן עודד אלקיים, שאמור להגיע להסדר כספי עם מכבי חיפה שאינה מעוניינת בשירותיו. אתמול חלה התקדמות בין הצדדים לאחר שאלקיים, המחוזר גם על ידי הפועל קריית שמונה, קיבל טלפון ממאמן נתניה טל בנין שאימן אותו גם בהפועל חיפה.

"העובדה שטל התקשר גרמה לעודד להבין שהוא באמת רצוי בנתניה", אמרו חבריו של המגן, שאמר: "הסוכן שלי גלעד קצב מטפל בעניין הזה. מכבי נתניה היא קבוצה גדולה".אלקיים ידרוש חוזה לשנתיים וחצי ובמידה שיחתום, עמית שומוביץ' הצעיר ידרוש שחרור. בקבוצה אמרו שעומר פרץ שמתופקד במחזורים האחרונים כמגן ימני לא ישוחרר.

נתניה הודיעה אמש שברונו פיניירו חתם לשנתיים וחצי במועדון, אבל מבדיקת החוזה מולו, עולה שהשחקן חתם לחצי עונה בלבד, כשלקבוצה יש אופציה להאריך את חוזהו בשנתיים נוספות. על פי החוזה, נתניה מחוייבת להודיע לשחקן על החלטתה עד ה-1 במאי. הפורטוגלי קיבל לבקשתו את החולצה עם הספרה 3 שהיתה שייכת לטובארנו פינאס, שעבר בהשאלה להפועל חיפה.

פיניירו הספיק להתאמן 4 פעמים בלבד עם חבריו החדשים, אבל לא מן הנמנע כי טל בנין יחליט לערוך שינויים בחלק האחורי לאור הרביעייה שספגה נתניה מול הפועל עכו בשבת האחרונה. כפי שפורסם לראשונה באתר, שוערה של מכבי פ"ת עד לפני שבועיים, רובי לבקוביץ', חתם בנתניה, בעוד שגיא סאלם ישוחרר הבוקר רשמית ויעבור למכבי יבנה מהליגה הלאומית, שם יחליף את יוסי שקל.

לאחרונה הופעלה מערכת כניסה אוטומטית לאיצטדיון, מה שיקצר את זמני ההמתנה והתורים בכניסה למגרש. על כן, אוהדי הקבוצה יצטרכו להחליף את המנוי הישן במנוי חדש. היום ייפתחו קופות האצטדיון בשעות 16:00 עד 19:00 ובשישי, בין 11 ל-14:00 על מנת לחסוך תורים. כמו כן, נמשכת המכירה המוקדמת, כאשר המחיר שנקבע הוא 50 ש"ח לכרטיס, 150 ליציע הכסף.