יוסי שקל וגל כהן. לא שקט במלאבס (אלעד ירקון) (צילום: מערכת ONE)
שקל וכהן סופגים שער בשבת. (אלעד ירקון) | צילום: מערכת ONE

אחרי התבוסה הקשה 3:0 לאחי נצרת בעילוט בשבת האחרונה, נערכים בהפועל פ"ת לקרב התחתית בשבת הקרובה באורווה מול הפועל ר"ג (19:10).

לאחר היום הסוער שעבר על השחקנים אתמול (ראשון) במתחם האימונים בקיבוץ עינת, נהנו היום חניכיו של אלי מחפוד מיום חופשי כחלק מרצון ההנהלה להפגת הלחץ.

את יום המנוחה שלהם ניצלו הכחולים לביקור במשרדים החדשים של המועדון באזור התעשייה בעיר, אליהם עברה לאחרונה הנהלת הקבוצה, וכדי לנהל שיחות אישיות עם תומר סיני ואפי צפריר.

המשכורות שהוקפאו בעקבות ההפסד להפועל עכו בשבוע שעבר, עומדות לרשות השחקנים, ומי שלא הגיע לאסוף אותם יקבל אותם מחר כאשר הקבוצה תחזור להתאמן.

השחקנים הזרים של המועדון מאם המושבות שוחחו ארוכות עם צפריר וסיני, התנצלו בפניהם על ההפסד לאחי נצרת, והבטיחו כי יעשו את הכול בכדי לנצח את הפועל ר"ג.


ההנהלה נוקטת בשלל צעדים בכדי להפיג את המתחים ולהוריד מעט מהלחץ שיש על השחקנים. מלבד חלוקת המשכורות, יצאו השחקנים גם לארוחת גיבוש משותפת וליום בילוי בספא, בנוסף ליוזמה של מחפוד להביא רב לאימון מחר בכדי לברך את השחקנים.

הבעלים גל חצור ותומר סיני החליטו להוריד את מחירי הכרטיסים למשחק הבית הקרוב שוב ל-20 שקלים בלבד בתקווה שהקהל המקומי יתגייס למשימת ההישרדות בליגה. ברחבי העיר נתלו פעם נוספת שלטי חוצות בנושא.