רגע האמת של הצהובים מתקרב, כאשר בעוד יומיים תפתח הקבוצה באופן רשמי את העונה במשחק סיבוב המוקדמות השני של הליגה האירופית מול מוגרן המונטנגרית.

הערב (שלישי) הצהובים ערכו אימון נוסף אליו הגיעו שני אורחים נכבדים - מאמן הנבחרת הלאומית לואיס פרננדז ועוזרו טל בנין. השניים הגיעו דקות ספורות לאחר פתיחת האימון והתקבלו בחום ע"י ראשי הקבוצה, ובניהם המנג'ר אבי נמני, וצפו באימון של הצהובים.

מי שלא התאמן עם הקבוצה הוא החלוץ אלירן עטר, שסובל משטף דם סמוך לארבע ראשי מעל לברך כשלהערכת מכבי הוא יעדר שבוע. גם הקשר מאור בוזגלו ערך אימון בצד בשל עייפות הנובעת מעומס.

במכבי ממשיכים לתרגל את ההרכב שצפוי לפתוח מול מוגרן ונראה שהצוות המקצועי גיבש החלטה לגבי זהות האחד עשר.

שרן ייני צפוי לפתוח לצידו של אלברט באנינג בקישור האחורי ובחוד ההתקפה יפתחו ברק יצחקי ורוברטו קולאוטי, כאשר יובל אבידור יחכה להזדמנות שלו מהספסל בינתיים.

בנושא אחר, בקבוצה מרוצים מקצב מכירת הכרטיסים והמנויים, כאשר נכון להיום נמכרו למעלה מ-7,500 מנויים וכבר במשחק הקרוב מצפים בקבוצה לכ-12,000 אוהדים שיתמכו וידחפו את הקבוצה קדימה.

פרננדז ושעיה באימון מכבי (ליאור טימור) (צילום: מערכת ONE)
פרננדז ושעיה באימון מכבי (ליאור טימור) | צילום: מערכת ONE

במכבי התייחסו גם ליריבה ממונטגרו לאחר צפייה בקלטות שלה ואמרו: "מי שחושב שמדובר ביריבה קלה טועה ובגדול. לא יהיה קל, בטח שלא במשחק הראשון. מדובר בקבוצה טובה בעלת יכולת פיזית טובה".

פרננדז ובנין מגיעים לאימון (ליאור טימור) (צילום: מערכת ONE)
פרננדז ובנין מגיעים לאימון (ליאור טימור) | צילום: מערכת ONE
סטרול וסבן (ליאור טימור) (צילום: מערכת ONE)
סטרול וסבן (ליאור טימור) | צילום: מערכת ONE
אימון מכבי (ליאור טימור) (צילום: מערכת ONE)
אימון מכבי (ליאור טימור) | צילום: מערכת ONE