בית"ר ירושלים ערכה היום (שלישי) בכפר-סבא את אימון הבכורה לעונת 2008/09. פתיחת האימון התעכבה משום שאוטובוס השחקנים נתקע בפקק, משום שכביש ת"א - ירושלים היה חסום בשל ביקורו של נשיא צרפת, ניקולה סרקוזי.

מיד עם כניסת השחקנים למגרש השליכו אוהדי בית"ר רימוני עשן לכר הדשא ופרצו למגרש. האוהדים הרימו את השחקנים על כפיים וגרמו להפסקת האימון.

הדאבליסטית נפרדה במהלך הקיץ מגל אלברמן שחתם בבורוסיה מנשנגלאדבך מהבונדסליגה, ג'וניור ויסה שעבר להפועל פתח-תקוה ורומולו הברזילאי שחזר לקבוצתו, קרוזיירו. גם דרק בואטנג לא מתאמן אחרי שהודיע לראשי בית"ר שיש לו בעיות עם השגרירות בגאנה, בעקבותיהן יגיע לארץ רק ביום חמישי.

מי שאמורים להיכנס לנעליו של אלברמן הם הקשר הארגנטיני דריו פרננדס שהגיע מהליגה היוונית ומשה אוחיון שהגיע ממ.ס. אשדוד וחתם על חוזה ל-3 שנים

אוהדי הדאבליסטית קיבלו את אוחיון בפרחים, בשירים ובהמון אהבה, כפי שקיבלו בעונה שעברה את טברטקו קאלה, עידן טל וכריסטיאן אלברז.

בנוסף לקשר שהגיע מאשדוד, גם טוטו תמוז נטל חלק באימון הבכורה של בית"ר אחרי שלא עבר לטוונטה ההולנדית.

ליצחק שום וגיורא שפיגל חסר עדיין עוד חלק אחד כדי להשלים את הפאזל לקראת לקראת מוקדמות ליגת האלופות - החלוץ. המועמד המוביל הוא סבסטיאן אבראו מריבר פלייט, שנציגיה ייפגשו עם ראשי הקבוצה על מנת להגיע לסיכום על שחרורו של השחקן מהאדומים-לבנים.

מיכאל זנדברג אמר לפני פתיחת האימון: "זה היום הראשון, יש קצת דריכות אבל לא יותר מזה. עשינו את זה כבר הרבה פעמים. אנחנו באים לעונה חדשה, נעבוד קשה, נעשה את המקסימום ואני מקווה שיהיה בסדר".

על השאלה האם בית"ר שינתה את פניה השנה אמר: "עדיין מוקדם לקבוע, לא השתנה הרבה מבחינת שחקנים. השלד של השנה שעברה נשאר. אם הקבוצה השתנתה מבחינה מקצועית יהיה אפשר להגיד את זה עוד שבועיים שלושה. משה אוחיון שהצטרף אלינו הוא שחקן מצוין, אני מכיר אותו גם מהנבחרת, הוא בחור עשר. כפי שאני רואה את זה לא השתנה יותר מידי ואנחנו מוכנים לעונה החדשה".