אשדוד מול ב
אשדוד מול ב"ש, היום (אריק ג'ורנו) | צילום: מערכת ONE

העונה הקרובה כבר עומדת בפתח וביום ראשון הקרוב תצא מ.ס. אשדוד למחנה אימונים באוסטריה, כשבימים אלו מגבשים בצוות המקצועי של הקבוצה את הסגל הסופי שייצא עם האדומים-צהובים להכנה האחרונה לעונה. היום (שני) קיימה הקבוצה משחק אימון מול הפועל ב"ש שהסתיים בתיקו 1:1.

המשחק שהתקיים בעיר הנמל הציג לקהל שהגיע את ההרכב השני של אשדוד כאשר ניתנה הזדמנות למספר רב של נבחנים להראות את יכולתם, כשיתר שחקני הסגל קיימו שני אימונים קודם לכן והגיעו לצפות מעבר לקווים.

מי שהרשימו במשחק במיוחד מצידה של אשדוד היו נבו מזרחי ואפא אמברוז, הנבחן הניגרי במרכז ההגנה כשמי שאיכזב במיוחד היה הזר הגיאורגי הנבחן, לאשה ג'אקוביה. המשחק חולק לשלישים בני 30 דקות כל אחד. הפועל ב"ש עלתה ליתרון חמש דקות בתוך החלק השני של המשחק כשדוד רביבו בעט בעיטה חופשית שנהדפה לא טוב ע"י שוער אשדוד, מרציאנו, ולמאור מליקסון לא היתה בעיה לדחוק מקרוב את ה-0:1.

בחלק האחרון של המשחק הגיע השוויון. נבו מזרחי פרץ נפלא באגף ימין תוך שהוא חולף על פני מספר שחקנים במבצע אישי והעביר כדור רוחב, שלא הותיר לפטריק דופלה הרבה ברירות אלא לכבוש מקרוב מול אוהד כהן, 1:1.

בסיום המשחק אמר המאמן, ג'ון גרגורי: "הרושם שלי הוא שיש כאן חבורה נפלאה של שחקנים מקומיים שאוהבים את העיר והקבוצה. ספגנו שער אחד שנבע מטעות של השוער, שמרנו על ב"ש בצורה טובה והם שיחקו עם ההרכב החזק שלהם. אנחנו ביחד בסך הכל מספר ימים, לא עשינו עדיין עבודה טקטית אלא רק פיזית, ריצה על החוף וממש מעט משחק עם הכדור. זו למעשה היתה הפעם הראשונה ששיחקנו משחק ומוקדם לקבל רשמים על העונה".

ג´ון גרגורי מחכה לדרבי בדרום הלוהט (שוקה כהן)
ג´ון גרגורי (שוקה כהן) | צילום: מערכת ONE

לגבי הזר הגיאורגי, הוסיף גרגורי: "היו לו רגעים טובים אבל אני לא חושב שהוא כשיר במאה אחוזים, אני מצפה ששחקן שמגיע להיבחן בקבוצה ורוצה להתקבל צריך לוודא שהוא מוכן פיזית למאמץ ואני לא משוכנע שג'אקוביה עשה את זה. אני אקבע את הסגל שייצא למחנה האימונים ביום שישי אחרי שאשוחח עם ג'קי בן זקן ואחליט אם הוא ייצא למחנה".