אלי כהן. יצטרך לחפש בלם אחר (אלעד ירקון) (צילום: מערכת ONE)
אלי כהן. יצטרך לחפש בלם אחר (אלעד ירקון) | צילום: מערכת ONE

סאגת הבלם הארגנטיני, לוסיאנו אוגוסטו פרקונה, נפתרה סופית. הבוקר (שישי), לאחר שחתם אמש בהפועל רעננה, הגיע השחקן בליווי שני סוכניו ואמר לאנשי הקבוצה כי הוא החליט לחזור בו והוא אינו מעוניין להצטרף לרעננה. לאחר שיחה בין שני הצדדים, הוחלט לשחררו מאחר ובקבוצה מהשרון לא מעוניינים להשאיר שחקן בניגוד לרצונו.

כזכור, הבלם התאמן בחודש האחרון ברעננה ולאחר משחק האימון נגד מכבי ת"א הוחלט במועדון להחתימו. מכאן ואילך, שני הצדדים היו הפכפכים. בתחילה היתה זו בעיה בחוזה בין השניים לגבי סעיפים שונים, ואילו הפעם זה סופי: השחקן לא מעוניין להיות בקבוצה ושוחרר.

אתמול חתם השחקן על החוזה ואף נקבעו לו לאחר הצהריים בדיקות רפואיות, אך לא הגיע לבדיקות הרפואיות וניתק את הטלפון. סוכנו גם לא נענה לשיחות ורק בערב נמסרה ההודעה לרעננה על החלטתו של פרקונה.

מנכ"ל הקבוצה, אלון קיטלמן, שניהל את המו"מ עם השחקן, אמר: “מסתבר שהבלם הזה לא יודע מה אופיו של מו"מ בכדורגל. הגענו לסיכום ואף חתמנו, אבל בגלל שזה עבר מספר טלטלות הוא התהפך וטען שזה עשה לו רע. ייתכן שיש דברים נסתרים, אבל אנחנו נתנו מעל ומעבר ואם זה הגיע לכך, החלטנו למרות חתימת הסוכן לוותר על הכל ולשכוח, כי אנחנו רוצים כאן שחקנים עם חדוות משחק".

בנושא אחר, הקשר ג'ונתן אסוס ינחת בארץ מחר ויגיע למבחנים במועדון. כזכור, הקשר סטיבן כהן, שוחח עם אסוס וזה המליץ לו להגיע לישראל. כעת, החליט שחקן מכבי ת"א בעבר שאולי גם הוא יחזור ארצה ויצטרף לקבוצה מהשרון.

אסוס (תומר גבאי) (צילום: מערכת ONE)
אסוס (תומר גבאי) | צילום: מערכת ONE

ביום ראשון תפגוש רעננה את הפועל חיפה למשחק על שלוש נקודות קריטיות. חניכיו של אלי כהן מבינים שכרגע הניצחונות חשובים במיוחד לנועלת הטבלה ולכן יעשו את הכל על מנת להשתחרר מכבלי התחתית. לקראת המשחק נגד הפועל חיפה אמר קיטלמן: “צפוי לנו משחק קשה אבל יהיה טוב נבוא מוכנים ודרוכים בכדי לקחת שלוש נקודות".