תחת גשם שוטף התנהל הבוקר (חמישי) אימון הפועל חיפה, כחלק מההכנה לקראת משחק הליגה במוצ"ש מול בית"ר ירושלים. 

האדומים יגיעו לטדי בהרכב חסר, ללא שני שחקנים משמעותיים בקבוצה, הבלם אושרי רואש הפצוע והקשר בריאן גרזיץ' המורחק. מי שעשויים לקבל הזדמנות בהרכב הם חי בן לולו, גל אראל והישאם כיוואן.

אחרי שני הפסדים להפועל פ"ת ובני יהודה, בחיפה רוצים לעצור את כדור השלג. החלוץ, ערן לוי אמר: "אנחנו יודעים שבית"ר תרצה לבוא ולהתאושש על חשבוננו, אבל גם אנחנו רוצים לעשות זאת ולהתאושש על חשבונם".

"אנו מודעים לעובדה שבמידה ונפסיד בפעם השלישית ברציפות יהיה ניתן להגדיר את זה כמשבר. אין לנו כל כוונה להגיע לטדי ולהפסיד ובסיטואציה מסויימת גם תוצאת תיקו תספק אותנו", הוסיף לוי.

חברו לקבוצה, הקשר יוסי דורה, הוסיף: "אנחנו לא חושבים במונחים של הפסד. בית"ר ירושלים היא קבוצה מסוכנת וטובה, במיוחד בבית שלה, אבל גם לנו יש רצון להתאושש משני ההפסדים האחרונים. יש לנו קבוצה טובה, אני מאמין שנצליח במטרה שהצבנו לעצמנו".

לוי: "אעשה הכל כדי להוכיח שמקומי ב-11" (עמית מצפה) (צילום: מערכת ONE)
ערן לוי באימון לפני בית"ר ירושלים (עמית מצפה) | צילום: מערכת ONE

אושרי רואש, שנפצע בכתפו, נפגע מהביקורת שנשמעה כלפיו בתוך המועדון. חברו, יוסי דורה, התייחס לעניין ואמר: "ראש הוא שחקן יקר, אני בטוח שאף אחד מהשחקנים לא העביר עליו ביקורת. אנחנו רק יכולים להעריך אותו על כך ששיחק מחצית שניה מול בני יהודה עם כתף מפורקת, אני לא חושב שמישהו בצוות המקצועי העביר ביקורת על רואש, אבל הוא מספיק מקצועי להתמודד איתה".

יוסי דורה שומר על הכדור (עמית מצפה) (צילום: מערכת ONE)
יוסי דורה שומר על הכדור (עמית מצפה) | צילום: מערכת ONE