יובל נעים ואיילי. החלוץ יפתח בשבת (אלעד ירקון) (צילום: מערכת ONE)
יובל נעים ואיילי. החלוץ יפתח בשבת (אלעד ירקון) | צילום: מערכת ONE

לפני כשנה הדיח סרג' איילי את הכח עמידר רמת-גן מהמשחקי מבחן על ההישארות בליגת העל, אז במדי מכבי אחי-נצרת ומיד אחרי המשחק חתם החלוץ מחוף השנהב בהפועל רמת-גן שעלתה ליגה. היום, ערב המשחק הגורלי מול נצרת, איילי מקווה מאוד לעזור לקבוצתו להישאר בליגה.
 
"זו הרגשה מוזרה להגיע למשחק הזה עם קבוצה שנלחמת על ההישארות בליגה", מודה איילי. "אני שחקן מקצוען ומה שאני רוצה הוא לנצח עם הקבוצה שלי ולהישאר בלגה".
 
החלוץ התייחס גם לטענות של אנשי רעננה על כך שצריכים לבדוק אם מכבי אחי-נצרת מתכוונת לשחק עם ההרכב החלש או ההרכב החזק במשחק מול רמת-גן: "אני חושב שמה שכל האנשים ברעננה אומרים זה שטויות. כל אחד רוצה לנצח את המשחק. אין דבר כזה ספורטאי שבא להפסיד.

"אנחנו רוצים לנצח את המשחק ולא אכפת לנו מה אחרים חושבים. אנחנו לא מסתכלים על מכבי אחי-נצרת או כל קבוצה אחרת אלא רק על עצמנו", הוסיף איילי.
 
בקבוצה של יובל נעים ערכו הערב אימון נוסף לקראת הפגש מול נצרת ובקבוצה מרמת-גן נראו לא מעט חיוכים, למרות המתח הרב לקראת מחזור הנעילה.

נעים יחסר בשבת את שי חדד ואת תמיר בן-עמי שירצו עונש הרחקה בעקבות צבירת כרטיסים צהובים. במקומו של חדד צפוי לפתוח הקשר הצעיר, אייל גאנלי, שזכה למספר דקות בודדות במשחק האחרון מול הפועל עכו. 

יובל נעים. עובר לסכנין (קובי אליהו) (צילום: מערכת ONE)
יובל נעים (קובי אליהו) | צילום: מערכת ONE


גאנלי תורגל בהרכב הפותח וזכה להרבה תשומת לב מצידו של המאמן הרמת-גני. מעבר לזה לא נראה שנעים יערוך שינויים יוצאי דופן. המגן בני חדד ישוב לעמדה הטבעית שלו באגף שמאל ואלי לוי ימשיך לפתוח בקישור כשפרגל ישוב לעמדת הבלם. בחוד ההתקפה צפויים לפתוח סרג' איילי וג'ורג' דאטורו.