שלטים באשדוד (קובי אליהו)
שלטים באשדוד (קובי אליהו) | צילום: מערכת ONE

"צבא אשדוד יוצא לכבוש את רמת גן", קוראים שלטי החוצות בעיר אשדוד, קצת יותר משבוע לקראת משחק חצי גמר גביע המדינה, בו תפגוש הקבוצה הדרומית את בני יהודה, באצטדיון ר"ג. 

אמנם במ.ס אשדוד חוזרים בימים האחרונים על כך שהראש של השחקנים נמצא במאבקי הפלייאוף העליון ועוד מוקדם לחשוב על הגביע, אבל נראה שלפחות בכל הקשור לשיווק משחק הגביע, במועדון עובדים במרץ.  

במשחק הליגה בשבת מול בית"ר ירושלים, הציב ארגון האוהדים עמדות בהן ניתן להירשם ל'צבא האשדודי', שאמור לדחוף את הקבוצה ביום רביעי הבא באיצטדיון ר"ג. השלטים בחוצות העיר, נתלו כדי להטריף את האוהדים להגיע למשחק החשוב עבור המועדון.

"הראש של השחקנים נמצא כרגע במשחק הקרוב מול הפועל ת"א, אבל ראשי הקבוצה דואגים גם למשחק מול בני יהודה. המטרה היא ברורה - להביא כמה שיותר אוהדים למשחק", אמר גורם בכיר בקבוצה.

כצעד להגברת המוטיבציה בקרב האוהדים, החליטו באשדוד להוריד את מחירי הכרטיסים בשבועיים האחרונים, במשחק רבע גמר הגביע מול הפועל נצרת עילית ובמשחק הליגה האחרון מול בית"ר, ל-20 שקלים לכרטיס.

"הוזלת המחירים הוכיחה את עצמה והעובדה היא שהגיעו לשני המשחקים כ-3,500 צופים. אין לנו ספק שבגביע אנחנו יכולים להכפיל את המספר", הוסיף הגורם.

בתוך כך, לאחר ההפסד לבית"ר ירושלים, בקבוצה של יוסי מזרחי כבר החלו בהכנות לקראת המשחק מול הפועל ת"א. המאמן הזהיר את שחקניו לא אחת כי לצמד המשחקים יש השלכות גם לקראת משחק הגביע. "אנחנו רוצים לצאת עם תוצאה טובה מול הפועל ת"א, כדי שנגיע לגביע עם אווירה טובה", אמרו בקבוצה. 

צ´קול (קובי אליהו)
צ´קול (קובי אליהו) | צילום: מערכת ONE

באשדוד ממשיכים לעשות מאמצים בכדי להכשיר למשחק הגביע את הקשר הקמרוני, סטיבן קינג, שסובל מקרע קל בשריר התאומים. גם המגן רחמים צ'קול, שנעדר מהמשחק מול בית"ר בעקבות מתיחה בשריר התאומים, עובר טיפולים במטרה להכשירו כבר למשחק מול האדומים של גוטמן.