קלינגר: "לא צריך לדבר על מטרות" (אלעד ירקון) (צילום: מערכת ONE)
ניר קלינגר. השחקנים כבר התמקמו במחנה (אלעד ירקון) | צילום: מערכת ONE

הפועל ב"ש הגיעה אמש (שלישי) למחנה האימונים בעיירה סיפלד הממוקמת בחבל טירול שבאוסטריה לאחר נסיעה של כשעתיים באוטובוס ממינכן שבגרמניה. השחקנים החלו בסיור במחנה האימונים ולאחר מכן קיימו את אימון הבכורה שלהם במתחם. היום יחלו באימונים כפולים במטרה לשפר את הכושר הגופני.

צמד הגנאים ג'יימס ביסו ואיברהים בסיט יצטרפו לקבוצה רק היום כיוון שבקבוצה לא השיגו את האישורים הדרושים על מנת להנחית אותם בגרמניה. בעקבות זאת ימריאו ביסו ובסיט באופן עצמאי לאוסטריה ומשם הם יעשו את דרכם למחנה ויצטרפו לשאר השחקנים.

החלוץ ליאור אסולין יצטרף לחבריו רק מחר לאחר שיעלה הלילה בחצות על טיסה למינכן. כזכור, גרושתו של אסולין הוציאה נגדו צו יציאה מהארץ שמנע ממנו להמריא אתמול בבוקר עם שאר השחקנים. הנהלת המועדון נעזרה בעורכי דינו של השחקן והסירה את צו העיכוב נגדו, מה שיאפשר לו להצטרף למחנה.

שוער המשנה של הקבוצה, דור דוידי, חתם על חוזה ל-3 עונות נוספות בקבוצה. דוידי, בנו של שחקן העבר אפרים דוידי, נחשב לשוער העתיד של הקבוצה והוא ישמש העונה כמחליפו של אוהד כהן. בנוסף החתימו במועדון את צחי מכלוף ואת ליאל זגורי הצעירים על חוזה ל-3 שנים נוספות בקבוצה.

דור דוידי חותם על החוזה החדש  (באדיבות האתר הרשמי של הפועל ב&"ש)  (צילום: מערכת ONE)
דור דוידי חותם על החוזה החדש (באדיבות האתר הרשמי של הפועל ב&"ש) | צילום: מערכת ONE

המגן שמעון הרוש צפוי לקבל את השחרור מהמועדון וכשיעשה זאת יחתום לעונה אחת בהפועל עכו. הרוש שהבין כי לא יהיה שחקן הרכב בבירת הנגב, סיכם אמש את תנאיו בקבוצה הצפונית והוא יושאל לעונה אחת שבסיומה יחזור לקבוצה.