(מאור אלקסלסי) (צילום: ספורט 5)
(מאור אלקסלסי) | צילום: ספורט 5

בתקופה אדירה. מכבי חיפה הוכיחה במחזורים האחרונים שהיא התאוששה מפתיחת העונה המגמגמת שלה, והערב (רביעי) היא המשיכה באותו המגמה עם 0:1 קטן וחשוב על בני ריינה משער של ליאור רפאלוב בדקה ה-69.

רבים פקפקו, היו שטענו ש"אפקט העונה הרביעית" ישפיע עליה ושמענו רבות על הירידה ברמת הסגל והצוות המקצועי שלה. אבל מכבי חיפה פשוט עלתה על הגל. אין דרך אחרת לתאר זאת.

במשחק שנראה היה שונה לחלוטין מהשלושה האחרונים שלה, הירוקים לא הבריקו, אפילו רחוק מכך. אבל נראה שהחניכים של מסאי דגו יודעים לנצח גם משחקים קשים מול יריבות מאתגרות, ובני ריינה של העונה היא בהחלט אחת כזו.

החבורה של שרון מימר עמדה איתנה מול ההתקפה הירוקה והיתה קרובה מאוד לשמור על מאזן 0 הספיגות שלה מול האלופה. אך כשיש לך את ליאור רפאלוב - צפה שהסטטיסטיקות יתנפצו.

הקשר הוותיק ניצל בלאגן ברחבה של גד עמוס כדי להפציץ את השער היחיד במשחק וה-5 שלו העונה, זאת בנוסף ל-4 בישולים עליהם הוא כבר חתום. כשהכוכב חזר הביתה בקיץ, מעטים האמינו שמי שסומן כ"תוסף לדלק", יהפוך למקור הכוח של הקבוצה.

הודות לניצחון, הירוקים שומרים על מנופי הלחץ מול מכבי תל אביב, שעדיין מוליכה את הטבלה בגאון. אך נראה כי הבמה הולכת ונבנית לקראת משחק העונה הלוהט בין השתיים ב-10 בינואר.