(עודד קרני) (צילום: ספורט 5)
(עודד קרני) | צילום: ספורט 5
חדשות נהדרות. שטייף  (צילום: ספורט 5)
מחזיקים אצבעות להחלמתו המהירה. שטייף | צילום: ספורט 5

מלחמת חרבות ברזל ממשיכה להביא עימה חדשות קשות גם מעולם הספורט, ואתמול (שישי) שופט ליגת העל ניב שטייף, שנמצא בשירות מילואים, נפצע באורח קשה מפגיעת נ"ט בצפון הארץ.

שטייף הגיע באופן מוסק לביה"ח רמב"ם, עבר ניתוחים ארוכים ומורכבים וכרגע מצבו מוגדר בינוני ויציב. מנכ"ל איגוד השופטים יריב טפר ויו"ר הועדה המקצועית לירן וקסברגר ביקרו היום את המשפחה ברמב"ם.

בהודעת האיגוד נכתב: "איגוד השופטים מחבק את משפחת שטייף וילווה אותה ואת ניב, עד להחלמתו המלאה. ניב שופט צעיר ומבטיח ובחור חסון וחזק, ואנו בטוחים ומתפללים שידע להתגבר על הפציעה ולהמשיך את מסלול חייו, האישיים והמקצועיים. יו"ר האיגוד, גיורא ענבר, פגש לא מזמן את ניב בשטח, ועומד בקשר עם המשפחה ועם גורמי הצבא השונים בקשר לפרטי האירוע ולשיקום הצפוי. משפחת איגוד השופטים כולה מחבקת את משפחת שטייף ומאחלת לניב החלמה מהירה ורפואה שלמה".

גם מנהלת הליגה שלחה חיזוקים: "מנהלת הליגות לכדורגל שולחת איחולי החלמה מהירה לשופט ליגת העל ניב שטייף שנפצע בעת שירות מילואים בגזרת הצפון. אנו מחזקים את אביו שמואל שטייף, שולחים לניב חיבוקים וחיזוקים ומאחלים לו ולכל הפצועים החלמה מהירה. מחזקים את צה"ל וכוחות הביטחון ברצועת עזה ובגבול הצפון".

שטייף הוא בנו של שופט העבר שמוליק שטייף, שפעיל בעצמו באיגוד השופטים. ב-23.9, שבועיים לפני המתקפה הקטלנית של החמאס, שימש שטייף כשופט ראשי בפעם האחרונה ב-1:1 בין מ.ס אשדוד למכבי פ"ת.