(צילום: מאור אלקסלסי) (צילום: ספורט 5)
(צילום: מאור אלקסלסי) | צילום: ספורט 5
עדיין לא יהיה בסגל. חזיזה (צילום: אלן שיבר) (צילום: ספורט 5)
עדיין לא יהיה בסגל. חזיזה (צילום: אלן שיבר) | צילום: ספורט 5

שמונה ימים בדיוק לפני החזרה לליגת העל - במפגש מול הפועל באר שבע, ומכבי חיפה מתאמנת בסגל חסר מאוד. הירוקים נערכים כעת ללא הזרים, נציגי הנבחרות, המתאזרחים וכן הפצועים.

מנואל "שואו" קאפומנה רשם אמש 90 דקות בתיקו של נבחרת אנגולה נגד קייפ ורדה. בשלישי אנגולה תפגוש את מאוריציוס ולאחר מכן שואו יחזור לישראל. עבדולאי סק (סנגל) ועלי מוחמד (ניז'ר) יחלו מחר (שבת) את קמפיין מוקדמות המונדיאל, לשתיהן מצפה משחק בשלישי ולאחר מכן סק ומוחמד ישובו לישראל.

מי שכן מתאמן עם מכבי חיפה הוא דיא סבע. כרגע במועדון טרם התקבלה ההחלטה האם לכלול אותו בסגל למשחק נגד הפועל ב"ש. בהנהלת הירוקים דנים בסוגייה של סבע, כאשר לפני המשחק נגד ויאריאל היה זה מסאי דגו שהודיע לשחקן כי מקצועית הוא לא יצא לקפריסין.

סבע אמנם מתאמן כרגיל ועושה את המוטל עליו, כאשר על הפרק עומדת האפשרות שיעזוב בינואר וזאת לאחר הפוסט שפרסמה אשתו ועורר סערה רבה. העובדה שהמשחק נגד ב"ש יערך ללא קהל עשויה להשפיע על ההחלטה, שכן הכעס הגדול על סבע מגיע מהקהל הירוק.

בכל מקרה, במשחק מסאי דגו יחסר בוודאות את דולב חזיזה ואריק שוראנוב הפצועים, כאשר הזרים והנציגים בנבחרות ישובו לאימונים בסמוך למשחק ועשויים לסבול מעומס.