"כסף לא רץ על המגרש" (אנצו ג'וש) (צילום: ספורט 5)
"כסף לא רץ על המגרש" (אנצו ג'וש) | צילום: ספורט 5
יקשו גם על האלופה? (ספי מגריזו) (צילום: ספורט 5)
יקשו גם על האלופה? (ספי מגריזו) | צילום: ספורט 5

נוף הגליל נערכת לקראת המפגש הערב (ראשון) עם מכבי חיפה, מחוזקת מהיכולת שהציגה במחזור האחרון נגד מכבי תל אביב. בקבוצה מודעים לפערים בינם לבין היריבים הירוקים, אך מאמינים מאוד בסגל הקבוצה ואף ציינו באסיפה לקראת האימון המסכם כי "כסף לא רץ על המגרש".

"האמת שיש חשש גדול לפני שמגיעים למשחק מול קבוצה כזאת", סיפר מאמן הקבוצה ירון הוכנבוים בכנות, "אבל יחד עם זאת אנחנו לא מתכוונים לשמש פה כתפאורה למסיבה. אנחנו נבוא נחושים וחזקים ואני מקווה שדברים יתחברו בצורה טובה כמו שהיה מול מכבי תל אביב".

גם החלוץ הצעיר סתיו נחמני, שמושאל ממכבי חיפה, התייחס למשחק המרגש: "יש לי רגשות מעורבים, זו הקבוצה שהגעתי ממנה ושאני שייך אליה, אני מקווה להוכיח ולהראות מה אני יודע כדי ששנה הבאה אני אחזור לשם".

ובתוך כך ירין פרץ עבר שיחת נזיפה לפני מספר ימים, במועדון הבהירו לו שלא מרוצים מההתנהלות שלו לאחרונה לאחר שהחסיר לא מעט אימונים מסיבות שונות. עם זאת, הצדדים יישרו את ההדורים ונראה כי מקומו של המגן מובטח לינואר, למרות שייעדר גם היום מהמפגש עם מכבי חיפה.

מי שעוד צפוי להיעדר מהמפגש עם הירוקים הוא והיב חביבאללה, כובש השער מול מכבי תל אביב. החלוץ נפצע במהלך המשחק, קיבל מכה בברך, והוא צפוי לעבור היום בדיקה לאבחון חומרת הפציעה. כמו כן, גם אלי בלילתי ימשיך להיעדר בעקבות שבר ברגל.

ההרכב המשוער: סטפן מרינוביץ, פדרו סאס, דיוויד אקווה, גניה ברקמן, דולב אזולאי, ויקי כחלון, טימוטי מוזי, רועי שוקרני, אלעד שחף, סתיו נחמני , ווליאם קיזטו