(צילום: דני מרון) (צילום: ספורט 5)
(צילום: דני מרון) | צילום: ספורט 5
"מחזיר על הביטחון והאמון שנותנים בו". כובש הצמד גוזלן (צילום: דני מרון) | צילום: ספורט 5

חמישה משחקים ברציפות שהפועל חדרה לא ניצחה העונה. ניצחון הליגה האחרון בבית היה לפני שבעה חודשים ו-431 דקות היא לא מצאה את הרשת במשחק ביתי. עם הנתונים האלה עלו שחקני חדרה למפגש אתמול (שבת) נגד בני סכנין, ובמשחק לא גדול הצליחו לנפץ את כל הסטטיסטיקות, עם 1:2 חשוב.

מנחם קורצקי ביצע שינוי ועבר לרביעייה אחורית, לאחר שברוב העונה שיחק עם שלושה בלמים ולראשונה העונה עלה בהרכב עם ארבעה שחקנים בעלי אוריינטציה התקפית וזה השתלם לו. חדרה אמנם לא הייתה מסוכנת, אך הייתה הצטרפות לרחבה בניגוד למשחקים קודמים.

מעל כולם בלט שובל גוזלן, שכבש צמד והעלה את מאזנו לארבעה שערי ליגה ושני בישולים (מעורב ב-60% מהשערים שהקבוצה כבשה העונה). רק חמישה שחקנים בליגה כבשו יותר ממנו. "הוא מחזיק אותנו העונה, הוא מחזיר על הביטחון והאמון שנותנים בו", אמרו במועדון.

גוסטבו מרמנטיני בישל פעמיים והעלה את מאזנו לשלושה בישולים ושער. בחדרה מעידים שהוא עדיין רחוק מכושרו וכשהוחלף לא לחץ את היד לקורצקי, אך במועדון לא מתכוונים להתעמת איתו. וויסאם רבאח תופקד לראשונה כמגן שמאלי מאז הגיע למועדון לפני 3.5 עונות ורשם עבודה טובה בעיקר בחלק ההגנתי.

חדרה איימה פעמיים על המסגרת וכבשה בשני המקרים והחזיקה במחצית השניה רק 31% מהזמן את הכדור, אך זה לא מנע ממנה לצאת עם שלוש נקודות מהמשחק. השחקנים חגגו עם הקהל על כר הדשא והקפטן, מנשה זלקה התעטף בדגל ישראל.

אחר כך, החגיגות זלגו גם לחדר ההלבשה, כאשר המעסה, יקיר "סופגי" סבח דאג להרקיד את הנוכחים כולל האיש החזק במועדון, אורן גולן. בתוך כך, במועדון ענו למבקרים: "האמנו בעצמנו גם כשלא ניצחנו, לא תמיד במשבר צריך לבצע זעזוע. חדרה הוא מועדון סבלני עם דרך".