לא ישפוט במשחק הבא (אודי ציטיאט) (צילום: ספורט 5)
לא ישפוט במשחק הבא (אודי ציטיאט) | צילום: ספורט 5
פרייר. ההרחקה שלו שינתה את המשחק (אודי ציטיאט) (צילום: ספורט 5)
פרייר. ההרחקה שלו שינתה את המשחק (אודי ציטיאט) | צילום: ספורט 5

אחרי פרשת הדגלים והתקרית של עוזר השופט מתי יעקובוב שדחף את אלישע לוי והושעה, גם משחקי סוף שבוע האחרון לא עברו חלק. לצד החלטות טובות של יגאל פריד ששימש כשופט הווידאו במשחק בין מכבי חיפה לבני סכנין, ומחמאות לגל לוי מצד המדריך הארצי חיים יעקב שצפה בו מנהל לראשונה העונה משחק בליגת העל בין הפועל נוף הגליל למכבי נתניה, באיגוד ספגו ביקורת על ניהול המשחק של נאאל עודה בניצחון של הפועל ת"א להפועל ק"ש.

הביקורת הופנתה בעיקר על הכרטיס הצהוב השני ששלף נאאל עודה למורגן פרייר מהפועל ק"ש, הרחקה ששינתה את המשחק. לגבי בעיטות העונשין מ-11 המטרים לזכות הפועל ת"א, באיגוד טענו כי שופט הוידאו דוד פוקסמן פעל לפי החוקה שלא התערב בשריקה של השופט הראשי, אבל מצד שני, מעדיפים באיגוד כי שריקות לכדורי עונשין מהנקודה הלבנה יהיו יותר חד משמעיות. באיגוד יחדדו את הנהלים ובכל מקרה עודה לא ישובץ למחזור המשחקים הבא.

בנושא אחר, הקורונה לא פוסחת גם על שופטי הליגות המקצועניות. השופטת מיתר שמש שחזרה מחופשה קצרה בלונדון נדבקה בקורונה. עוזרת השופט מאי מועלם ששהתה לצידה נבדקה ונמצאה שלילית. למשחק הליגה הלאומית בין אדומים אשדוד ללהפועל ניר רמה"ש הוקפץ ברגע האחרון השופט אביב קליין.