(צילום: מאור אלקסלסי) (צילום: ספורט 5)
(צילום: מאור אלקסלסי) | צילום: ספורט 5
דומיננטיות עירונית. מובהקת (צילום: מאור אלקסלסי) (צילום: ספורט 5)
דומיננטיות עירונית. מובהקת (צילום: מאור אלקסלסי) | צילום: ספורט 5

זה נראה, לפרקים, לא כוחות: מכבי חיפה פירקה הערב (חמישי) לגורמים את הפועל חיפה עם 1:5 גדול מהחיים, ושוב התקרבה מרחק שתי נקודות בלבד מהמוליכה הפועל באר שבע. גיבור הערב היה, כמעט כרגיל, עומר אצילי שירד מהדשא עם שער ובישול.

מי שכיכב, גם הערב, היה עומר אצילי. הקשר ההתקפי כבש את שערו השמיני העונה, בעשר הופעות בלבד (משחק אחד, כזכור, הוא החמיץ בגלל הכרטיס האדום שספג מול הפועל באר שבע), הוא הגיע גם לבישול הרביעי. אצילי נותר במקום השני בטבלת מלך השערים, אחד בלבד מאחורי המלך אלון תורג'מן (שנפצע ולא שיחק הערב), והוא מעורב ב-12 שערים מתוך ה-26 שהירוקים כבשו העונה - כמעט חצי מכלל הכמות.

כשמחברים את חמשת השערים שכבש במסגרות האירופיות (ליגת האלופות וקונפרנס ליג), יש לו בסך הכל 13 שערים בכל המסגרות, בארבעה חודשים בלבד. פתיחה מהממת למספר שבע. לשם השוואה, בכל העונה שעברה (באפואל ניקוסיה ומכבי חיפה) היו לו רק ארבעה שערים, והעונה עושה רושם שהוא הופך למפלצת התקפית, כפי שספק אם ראינו בכל הקריירה.

גם דין דוד יזכור את הערב לטובה: החלוץ, שזכה ללא מעט ביקורות מהקהל החיפאי, כבש כבר במשחק ליגה שלישי ברציפות - והגיע לארבעה שערים בסך הכל העונה, נגד קרית שמונה (לפני הפגרה), נגד הפועל ת"א במחזור שעבר ונגד הפועל חיפה הערב. בכל משחק שהוא כובש, חיפה מנצחת בהפרש של שני שערים ומעלה.