(צילום: לירון מולדובן) (צילום: ספורט 5)
(צילום: לירון מולדובן) | צילום: ספורט 5
יבחן את שחקניו החדשים. אביטן (צילום: אלן שיבר) (צילום: ספורט 5)
יבחן את שחקניו החדשים. אביטן (צילום: אלן שיבר) | צילום: ספורט 5

11 יום לפני המשחק מול הפועל באר שבע וחידוש הליגה, בבני סכנין מנסים להשלים את בניית הסגל. ניסו אביטן העביר להנהלה רשימת רכש הכוללת את נייג'ל האסלביינק, כארם ארשיד וחגי גולדנברג. אקס הפועל באר שבע מתקרב לסכנין, הפערים קטנים והערכה שהשבוע הוא יחתום באופן רשמי.

במידה והעסקה תצא לפועל מדובר בחיזוק אדיר עבור הקבוצה מהמגזר. האסלביינק שומר על כושר בהולנד ומעוניין לשוב לשחק בישראל. בסכנין עושים מאמץ כלכלי לצרף את החלוץ שרשם הצלחה בליגת העל.

במועדון חידשו את השיחות עם חלוץ הפועל רעננה, כארם ארשיד שכבר היה על סף סיכום במועדון. אביטן אימן את ארשיד בעונה שעברה. בין אשר אלון למוחמד אבו יונס שוררת מערכת יחסים טובה ושחקן מסכנין עשוי לעשות את הדרך ההפוכה.

גם חגי גולדנברג על סף חתימה בבני סכנין, בין הצדדים פערים קטנים והערכה שיגיעו לעמק השווה. גולדנברג רשם עונה טובה במדי הפועל חדרה, אך מצא עצמו ללא קבוצה. בתוך כך, מי שעשוי לשלם את המחיר במקרה של הגעתו של האסלביינק הוא החלוץ הגויאני, אמרי וולשמן על מנת לפנות מקום לזר. הוא מבוקש בלאומית.

בנושא אחר, הקבוצה תקיים משחק אימון פנימי לקראת חידוש הליגה, ניסו אביטן יקבל הזדמנות ראשונה לבחון את שחקניו החדשים. עלי עותמאן ובהג'את בשיר יעדרו.