(לירון מולדובן) (צילום: ספורט 5)
(לירון מולדובן) | צילום: ספורט 5
קלינגר, רוצה לברוח מהתחתית (דני מרון) (צילום: ספורט 5)
קלינגר, רוצה לברוח מהתחתית (דני מרון) | צילום: ספורט 5

אחרי ההפסד להפועל קריית שמונה, בהפועל תל אביב מקווים לשוב למסלול הניצחונות כשיפגשו מחר (שבת) את בני יהודה. בימים שחלפו מההפסד, האווירה במתחם חודורוב הייתה קשה, שכן בקבוצה מבינים שהם חייבים כל נקודה על מנת לברוח מהתחתית.

"זה היה מאוד מתסכל שבשני המשחקים האחרונים היינו טובים יותר מהיריבה ולא ניצחנו", אמר ניר קלינגר. "אבל אנחנו עם הפנים קדימה. אמרתי גם לשחקנים שאני מרוצה מהמחויבות, מהגישה ומהנכונות שלהם. אנחנו נראים הרבה יותר טוב. היכולת בחלק הקדמי תלך ותשתפר, אני בטוח. יש לנו עוד משחק קשה מחר, משחק שוויוני, כמו כל משחק בליגה הזו. אנחנו צריכים להיות חזקים מנטאלית כדי לצאת עם נקודות".

מבחינה מקצועית, הבידוד של עמנואל בואטנג, ששב ב-15 לחודש מביקור משפחתי בגאנה, קוצר והוא התייצב לאימון וצפוי להיות בסגל. עדיין לא ברור אם יפתח בהרכב מכיוון שלמשך כל תקופת הבידוד הוא הרי התאמן רק בביתו. אדי גוטליב, שהיה מורחק, ישוב להרכב ויפתח במרכז ההגנה יחד עם רז שלמה.

הרכב משוער: ארנסט שטקוס; עיאד אבו עביד, אדי גוטליב, רז שלמה, דני גרופר; שי אייזן, שי אליאס, ארמנדו קופר (עדן הרשקוביץ); רועי זיקרי, אושר דוידה ועומרי אלטמן.

הטורניר יהפוך למסורת בשנים הבאות (צילום: ספורט 5)
הטורניר יהפוך למסורת בשנים הבאות | צילום: ספורט 5

עם זאת, היום נערך טורניר "פועלים לשוויון" בשיתוף קבוצת הנשים של המועדון וקבוצת הפועל תל אביב. הטורניר התקיים בנוכחותם של הבעלים בועז תושב, מנכ"לית המועדון אודליה פרידמן, המנהל המקצועי של מחלקת הנוער, שאף נוטל חלק פעיל בקבוצת הפועל, עומר בוקסנבוים, סמנכ"ל הכספים לשעבר לירן מוכתר, שהיה ממקימי הפרויקטים, נציגי עיריית תל אביב, ארגון הג'וינט, אנשי המועדון - וכמובן, אוהדי הקבוצה היקרים שתורמים מזמנם ומרצם. 

הטורניר נערך לראשונה - ויהפוך למסורת בשנים הבאות. במשחק אגב, ניצחה קבוצת הפועל 3:5 את קבוצת הנשים. כובשי השוערים לקבוצת השווים: אברהם חליבה, עומר בוקסנבוים, עמית אוברמן (צמד) ודניאל קוסייב. לנשים: מאיה יעקובי (צמד) וספיר גבריאל.