(דני מרון) (צילום: ספורט 5)
(דני מרון) | צילום: ספורט 5

חוסר השקט בהפועל תל אביב נמשך גם היום (רביעי). למרות ההוצאה לחל"ת והעימות מול ההנהלה שחקני הקבוצה מתאמנים בשעה זו. בהנהלת הפועל ת"א, נכון לעכשיו, לא מתקפלים ודבקים בעמדה כי ההוצאה הרטרואקטיבית לחל"ת היא חוקית.

כזכור, במועדון הודיעו לשחקנים שהם יוצאים לחופשה ללא תשלום, ולצד זה קיבלו משכורת מקוצצת בכ-15-20 אחוזים (שכר עד ה-26 בספטמבר), כעת גם ארגון השחקנים התערב בעניין. יו"ר הארגון, ניר אלון, ומושיקו מישאלוף, המנכ"ל,  דורשים מהנהלת הפועל ת"א: "תבטלו את הקיזוז במשכורות ושלמו שכר מלא תוך 72 שעות". לטענת ראשי ארגון השחקנים, ההוצאה לחל"ת באופן רטרואקטיבי אינה חוקית גם מכיוון שלשחקנים הועברה בזמן הזה תכנית אימונים מסודרת והם התאמנו והיו מחוייבים אליה.

כל זאת מתרחש כאשר הקבוצה אמורה היום לחזור להתאמן אחר הצהריים, אחרי שקבוצות הליגה הבכירה הוחרגו לפי החלטת הממשלה. עוד נודע לערוץ הספורט כי אם המועדון לא יחזיר את הכסף שקוצץ, ראשי הארגון כבר שוקלים כיצד לפעול משפטית ויש בידיהם שתי אפשרויות; האחת, לפנות לבית הדין לעבודה ולהגיש תביעה אחת כוללת של כל השחקנים. השנייה, להודיע על סכסוך עבודה. במקרה כזה, אם המועדון לא נענה לדרישה תוך 15 יום השחקנים יהיו רשאים לא להופיע לאימונים.

אוהדי הפועל ת"א הודיעו שיחזרו למחות נגד ההנהלה. יוזמי המחאה הוציאו קריאה לכלל הקהל להגיע לאימון הבוקר בשישי תחת הסלוגן "מוציאים את שרון ואיציק ניסנוב לחל"ת".