(עודד קרני) (צילום: ספורט 5)
(עודד קרני) | צילום: ספורט 5
מנחם בדרך החוצה? (אלן שיבר) (צילום: ספורט 5)
מנחם בדרך החוצה? (אלן שיבר) | צילום: ספורט 5

שוב בירוק. טאלב טוואטחה יחזור למועדון נעוריו, לאחר שמכבי חיפה ולודוגורץ הגיעו לסיכום על העברתו. לערוץ הספורט נודע כי האלופה הבולגרית תקבל 100 אלף יורו בלבד עבור המגן השמאלי, שמצדו סיכם את תנאיו במועדון הירוק, יחתום על חוזה לשלוש העונות הקרובות וישתכר 250 אלף יורו בממוצע לעונה.

יש לציין שהעסקה תושלם בתנאי שהמגן יעבור בהצלחה את הבדיקות הרפואיות, וזאת כמובן רק לאחר שיחלים מנגיף הקורונה. במועדון עוקבים אחר מצבו הבריאותי של טוואטחה וזוכרים גם שלאורך התקופה בבולגריה הוא רשם בסך הכל 5 הופעות, בהן שיחק 306 דקות בלבד. לכן, במועדון יודעים כי המגן יהיה רחוק מלהגיע בכושר מיטבי.

כזכור, טוואטחה עזב את מכבי חיפה לפני ארבע עונות וחתם באיינטרכט פרנקפורט מהבונדסליגה. הקיץ הוא שוחרר וחתם בלודוגורץ, בה כאמור לא הצליח להשתלב. לפני עשר שנים זכה עם הירוקים באליפות האחרונה שלהם, ונראה שכעת הצדדים רוצים לסגור מעגל.

בעקבות הגעתו של טוואטחה שמיועד להיות שחקן מוביל בסגל, מתערער מעמדם של סאן מנחם ויהב גורפינקל. בכרמל מאמינים שאחד מהשניים יעזוב, כאשר היריבה העירונית כבר מחזרת אחר גורפינקל. כמו כן מעריכים במועדון כי מנחם יבקש לחפש קבוצה מאירופה ולעזוב בינואר. באשר לפציעתו של סאן מנחם, חיפה קיבלה בשורות חיוביות - המגן נבדק, והפציעה ממנה סובל אינה חמורה.