(אלן שיבר) (צילום: ספורט 5)
(אלן שיבר) | צילום: ספורט 5

ניסו אביטן חתם בצהריים (ראשון) כמאמן בני סכנין עד תום העונה. המאמן בראיון בכורה לערוץ הספורט: "מאוד רציתי לחזור לאמן, הכדורגל זה חלק ממני. חיכיתי שזה יהיה המקום הנכון. אני שמח להגיע למועדון מכובד כמו סכנין".

לאחר שני מחזורים ניצבת בני סכנין במקום האחרון ללא נקודות והפרש שערים 10-0. למאמן החדש יש מטרה ברורה: "אנחנו צריכים להיות ריאליים, העונה הזו מאתגרת. זו קבוצה שעלתה ליגה, נרצה להישאר בליגה בלי מאבקי תחתית".

אביטן קיבל הבטחה לחיזוק: "יש בסיס טוב בסכנין, העונה נפתחה בצורה לא טובה, אבל אנחנו בחיתולים של הליגה. העונה נעצרה וסכנין הפסיקה את האימונים עוד קודם, אני מקווה שנסגור את הפערים".

המאמן רשם הצלחה כבירה בהפועל חדרה, אך את התקופה בהפועל תל אביב ובהפועל רעננה הוא יעדיף להשאיר מאחור. "אני מאמין ביכולות שלי, בכדורגל שלנו הפתיל קצר בהרבה מקומות. זה לא רק בסכנין, זה בכל הליגה. אני מקווה שהשילוב יהיה מוצלח וכולם יהיו מרוצים", הוא מסביר.

אחרי שחקני החיזוק, אביטן מאמין לחיזוק מהיציעים: "הקהל בסכנין הוא חלק בלי נפרד, מחכה לרגע שהם יחזרו למגרש. אני מקווה שנגרום להם נחת".

המאמן החדש גם מראה קולגיאליות: "אלדד שביט הוא מאמן טוב ובן אדם נפלא, הסיטואציה לא נעימה, אבל אלה הם חיי מאמן. מאחל לו הצלחה בהמשך".